Autor Wątek: [Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?  (Przeczytany 2899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Joshi

  • Gość
[Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?
« dnia: 19 Styczeń 2009, 23:27:04 »
Hej, chce zakupic do autka jakies zaroweczki do auta [Lantra J2], ktore imitowalyby "xenonki" czyli trakie swiatlo bialo-niebieskie. Jakie oznaczenie musza miec te zaroweczki? I jaka temperatura, zeby innych nie oslepiac, ale tez zeby cos widziec na drodze? Polecacie Philips Blue Vision?

BartBartez

  • Gość
[Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2009, 09:41:16 »
Temat wałkowany wiele razy. Nie ma wspólnego zdania. Ja osobiście polecam Blue Vision.
Cytat: "Joshi"
Jakie oznaczenie musza miec te zaroweczki?

A to już sobie zajrzyj pod maskę.

Joshi

  • Gość
[Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2009, 15:38:34 »
Dokładnie, mam H4 12V 55/60W i znalazłem Blue Visio 4000K więc zakładam i niedługo zapodam fotke, jak to wygląda za dnia i w nocy ;)

EMSI

  • Gość
[Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2009, 16:47:54 »
Nie licz na zbyt duży efekt. Jakiś czas temu testowałem wszystko (w soczewkach h7) i nie było prawie żadnego efektu oprócz mniej żółtego odcienia. A 4000K możesz włożyć między bajki... Szkoda kasy na imitowanie

Joshi

  • Gość
[Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2009, 18:41:23 »
Nie zgadzam się, wsadziłem i efekt może nie jest piorunujący, ale jest... światło jest mocniejsze i lekko wpada w kolor błękitny. Ale jest jeszcze jasno na dworze, sprawdzę w nocy i zapodam zdjęciami. Pozdrawiam.

Joshi

  • Gość
[Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Styczeń 2009, 09:36:44 »
Taki jest efekt, ale jeszcze ze zwykłymi żółtymi postojówkami. Dla mnie bomba, ale na żywo wygląda to lepiej ;)

http://picasaweb.google.pl/sebastian.bromirski/HyundaiLantra2Kombi#5295888555153129954]

http://picasaweb.google.pl/sebastian.bromirski/HyundaiLantra2Kombi#5295888560981633602]

Grzesik1

  • Gość
[Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Styczeń 2009, 16:44:27 »
Na tych zdjęciach to ja efektu nie widze... :-/

Myślałem, że zrobisz zdjęcie zza kierownicy na starych i nowych żarówkach...

vesoly

  • Gość
[Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Styczeń 2009, 19:22:33 »
Efekt było by może widać jakbyś zrobił zdjęcie gdy w jednym reflektorze jest zwykła żarówka a w drugim BV. Wtedy można by coś zauważyć. Njlepiej jedna fotka z przodu i jedna z za kierownicy gdy światła oświetlają jasny, biały mur. Wtedy można porównywać kształt wiązki świetlnej i barwę.

Joshi

  • Gość
[Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Styczeń 2009, 23:39:38 »
ehh, jeszcze Wam źle ;P ale ok, założe jeszcze postojówki z BlueVision i jak będzie wszystko już ok, to według wskazań porobię fotki ;) Pozdro!

termos

  • Gość
[Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Marzec 2009, 21:14:54 »
Na ostatnim spocie mazowieckim można było u mnie zobaczyć lewą stronę z bluevision a prawą ze zwykłym philipsem :) Dla chętnych mogę zrobić prezentację w Ochotnicy jak i na innych spotkaniach. Nie dostaję nic od philipsa za reklamę :(

vesoly

  • Gość
[Lantra] Niby "XENONY" - jakie kupić?
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Marzec 2009, 21:30:22 »
To i ja mogę się przyłączyć do porównań zlotowych.
U mnie są Philips X-TREME POWER +80% H4.
Ciekawie będzie w końcu zobaczyć te wszystkie różnice.