Autor Wątek: Problem LPG w S-Coupe  (Przeczytany 2420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wachers

  • Gość
Problem LPG w S-Coupe
« dnia: 16 Styczeń 2009, 14:38:26 »
Witam wszystkich!
mam zapytanie co do mojego LPG BRC!
Ostatnio wyjąłem akumulator i na pewno był reset kompa. Bo teraz tak jakby mi mniej palił a na dodatek nie trzyma obrotów.Żeby mi nie zgasł muszę przyhamowywać ręcznym na skrzyżowaniach. Nie wiem co jest? Czy gazik mógł się rozregulować? Czy może jednak to być wina membran? Czy jest potrzeba kupować zestaw naprawczy do LPG?? Czy jechać na regulacje?
Poza tym w każdym zakładzie montującym LPG prostą gadkę mają: kable, świece, krokowiec i przepływomierz, a jak bym to zaczął wymieniać to bym normalnie się spłukał :o . Myśle, że jednak jest to inna wada.
Proszę o porady.[/center]

[ Komentarz dodany przez: BartBartez: 2009-01-16, 14:47 ]
Pisz posty staranniej

BartBartez

  • Gość
Problem LPG w S-Coupe
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2009, 14:49:28 »
Jaka instalacja? Sekwencja czy zwykła?

Cytat: "wachers"
Czy gazik mógł się rozregulować?

Na 99% nie.

Cytat: "wachers"
w każdym zakładzie montującym LPG prostą gadkę mają: kable, świece

Często mają rację.

wachers

  • Gość
Problem LPG w S-Coupe
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2009, 14:57:58 »
tylko że ja to wymieniłem kupiłem świece jedno ogniwowe takie jak zalecaja kable oryginalne i to poprawiło prace ale na Pb a na LPG jest to samo
instalacja zwykły gaz BRC AT90E

[ Komentarz dodany przez: BartBartez: 2009-01-16, 15:08 ]
Popraw ten post. Następnego za Ciebie nie będę poprawiał.

kudlaty.wsrm

  • Gość
Problem LPG w S-Coupe
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Styczeń 2009, 11:22:00 »
Witam miałem to samo z moja instalacją LPG wymieniłem przewody, świece,filtry regulowałem u podobno dobrych gazowników i nic ciągle nie trzymał obrotów gasł, gdy zwalniałem lub dojerzdzalem do skrzyżowania a do tego strzelał z rury wydechowej.W końcu trafiłem do kolesia, który stwierdził ze parownik się skonczyl.Wymiana i wszystko jest ok. Koszt ok. 400zl wymiana + regulacja

Mugen113

  • Gość
Problem LPG w S-Coupe
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwiec 2009, 20:50:26 »
witam....
Powiedzcie mi czy w waszych hultajach też tak jest iż mają auto odpalone juz na gazie, chodzi wam pompka paliwa? Chyba tak nie powinno być żeby cały czas chodziła? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje :-D

wachers

  • Gość
Problem LPG w S-Coupe
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Czerwiec 2009, 21:11:13 »
witam. Pompka paliwa musi pracować bo instalacja LPG oszukuje komputer i zasila silnik gazem. Żeby odłączyć pompke musisz wyjąć bezpiecznik. u mnie pompka chodzi cały czas mi to nie przeszkadza.
Pozdrawiam!

BartBartez

  • Gość
Problem LPG w S-Coupe
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Czerwiec 2009, 09:28:46 »

psy si tec

  • Gość
Problem LPG w S-Coupe
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Czerwiec 2009, 15:34:42 »
W celu ustalenia obrotów- masz pokrętlo od gazu a drugie chyba od powietrza... Musisz krecic i ustawiasz obroty-pierwsze tym pokretlem co jest na parowniku a potem tym na wężu....ale tak na oko to trudno wyczuć bo jak żle wyregulujesz to nawet jak będą dobre obroty to będzie strzelać przy większym depnięciu na gaz...Ale metodą prób i bledów da się spokojnie wyregulować