Autor Wątek: [Elantra XD] [Elantra '04] Zderzaki i listwy  (Przeczytany 1389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TOSIAK

  • Gość
[Elantra '04] Zderzaki i listwy
« dnia: 15 Styczeń 2009, 23:33:19 »
Witam poszukuje warsztatu najlepiej zachodniopomorskie albo polska i wtedy przesyłka. Chodzi o przerobienie zderzaków i listew bocznych do Elantry 2004r chyba że zna ktoś zakład który robi od podstaw takie prace i zrobi na zamówienie. Jest jeszce opcja dopasowania zderzaków z innych modeli samochodów może ktoś wie z jakich ?? Bardzo bym był wdzięczny za pomoc sam nie mogę nic znaleśc a może ktoś ma namiaryi pomoże. Z góry dzieki i czekam na jakieś odpowiedzi. Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2020, 12:07:03 przez Brt »

kobza14

  • Gość
[Elantra '04] Zderzaki i listwy
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2009, 16:26:15 »
Niestety kolego ja znam tylko jedną taka firme jest w mojej miejscowości ale to zadaleko dla Ciebie ale oni bardzo dobrze przerabiają zderzaki i robią na zamówienie

TOSIAK

  • Gość
[Elantra '04] Zderzaki i listwy
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Styczeń 2009, 00:00:32 »
Cytat: "kobza14"
Niestety kolego ja znam tylko jedną taka firme jest w mojej miejscowości ale to zadaleko dla Ciebie ale oni bardzo dobrze przerabiają zderzaki i robią na zamówienie
a możesz kolego podac na priva jakiś namiar na tą firmę albo nazwe może coś uda się załatwic. Czekam koledzy może ktoś jescze zna jakąś firmę ??