Autor Wątek: Drugoplanowa rola Sonaty EU4 w filmie Protektor (Safe).  (Przeczytany 4785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IgoReCzeK

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 631
Drugoplanowa rola Sonaty EU4 w filmie Protektor (Safe).
« dnia: 28 Wrzesień 2012, 22:13:38 »
Fani znanego już z kilku filmów akcji Jasona Stathama mają okazję zobaczyć swojego ulubieńca w kolejnym filmie pod tytułem Safe, który miał swoją światową premierę w dniu 1 marca 2012 roku.

Film co prawda zbiera umiarkowanie pochlebne recenzje i pewnie bym nie zwrócił mojej szczególnej uwagi na niego, gdyby nie fakt epizodycznej roli Hyundaia Sonaty EU4, którego darzę specjalną sympatią. Zastanawiający jest fakt, że producent filmu decyduje się na prezentację leciwego już modelu Sonaty, która bardzo przyjaźnie traktowana jest przez głównego bohatera filmu jakim jest Luke Wright. Czyżby Hyundai chciał pokazać, że 10-cio letnim samochodem tej marki można równie skutecznie i szybko uciekać przed przestępcami, co obecnie produkowanymi samochodami? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam do indywidualnych przemyśleń.  ;-) Natomiast kinomanów lubiących szybkie zwroty akcji i niezbyt wysublimowaną fabułę zapraszam do zobaczenia filmu i oczywiście Sonaty występującej po godzinie i 44 minutach przez około jedną minutę.


Opracowanie własne: IgoReCzeK.

pawliksz

  • Gość
Drugoplanowa rola Sonaty EU4 w filmie Protektor (Safe).
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Wrzesień 2012, 00:48:31 »
widziałem widziałem film i byłem mile zaskoczony, że zobaczyłem sonie. Bardzo sympatycznie się prezentowała. Akcja była jak z gry GTA, podszedł i wyrzucił gościa ;)

Witek

  • Gość
Drugoplanowa rola Sonaty EU4 w filmie Protektor (Safe).
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrzesień 2012, 14:48:03 »
Nie zapominajmy o ciekawych rolach hyundai między innymi:
- w 7 sezonie Dextera (amerykańska Sonata),
- w Incepcji (bodaj Genesis sedan :) uciekający przed ciężarówką??)
- też był taki śmieszny film amerykański z Atosem Primem :) - tzn. główny bohater śmigał Atosem :D - wyjechał na wakacje i tam wypożyczył Prime'ika :) ale tytułu nie pamiętam :). Wiem, że w nieświadomości zacząłem oglądać ten film i już miałem go wyłączać (bo mi się nie podobał) a tu pojawia się żółty Atos - co spowodowało, że obejrzałem do końca :D

Chcąc nie chcąc amerykanie, hmm.... inaczej chcąc nie chcąc w Stanach Hyundai się reklamuje :) - co widać, w obecnych logach na maskach samochodów :) Oby więcej ;)