Autor Wątek: [Elantra XD] Nie mogę odpalić auta  (Przeczytany 1014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pawlik_22aga

  • Gość
Nie mogę odpalić auta
« dnia: 14 Styczeń 2009, 23:18:25 »
Witam. Pisałem już wcześniej o moim problemie z autem a mianowicie nie mogę odpalić auta. Byłem u jednego elektromechanika który podłączył go pod kompa i stwierdził że do wymiany jest sterownik silnika, doradzaliście mi że bym poszedł do jeszcze innego fachowca. Tak więc zrobiłem a ten stwierdził że na pewno nie jest to sterownik silnika, bo bez problemu się połączył i nie wykazało mu żadnego błędu czyli jakby wszystko byłoby w porządku ale podejrzewa że jest to pompa wtryskowa ale nie jest pewny na 100 %. Dowiadywałem się że w Gryfinie koło Szczecina mogą sprawdzić czy pompa jest sprawna (koszt 300 zł). Świece są na pewno dobre, kręcić kręci i akumulator też jest dobry.Podzielcie się swoimi uwagami.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2020, 12:15:49 przez Brt »

BartBartez

  • Gość
Nie mogę odpalić auta
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2009, 23:39:17 »
Ja jestem z Gryfina i trochę warsztatów znam. Napisz mi na PW, w którym warsztacie oferowali Ci sprawdzenie pompy wtryskowej.

Przypomniało mi się, że kuzyn miał taki sam problem w takim samym aucie. Powodem była spalona pomocnicza pompa paliwa(w zbiorniku)

BartBartez

  • Gość
Nie mogę odpalić auta
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Styczeń 2009, 11:20:29 »
częściowo odpowiedziałem na PW.
Odnośnie mojego wcześniejszego posta to dowiadywałem się u kuzyna i wykazywało błąd pompy (lub układu paliwowego).