Autor Wątek: [Accent X3] Nie trzyma temperatury.  (Przeczytany 3866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline accencik

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 359
[Accent X3] Nie trzyma temperatury.
« dnia: 14 Wrzesień 2012, 22:54:42 »
Witam.
Ostatnio mam mały problem ze swoim Accentem. Mianowicie że jak wyjadę poza miasto i jadę z normalną prędkością temperatura spada mi do pierwszej kreski czyli minimum lub delikatnie ad kreską. Gdy jeżdżę po mieście spokojnie to strasznie powoli temperatura się podnosi jednak łapie połowę wskaźnika. Nigdy tego nie miałem wcześniej i nawet podczas szybkiej jazdy poza miastem zawsze miał temperaturę. Nie wiem czy ma to coś wspólnego z tym problemem jednak zaczęło się to wszystko dziać po wymianie świec i kabli WN.

doman76

  • Gość
[Accent X3] Nie trzyma temperatury.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2012, 12:42:27 »
Najprawdopodobniej termostat ci sie nie domyka. sprawdź czy zanim się zagrzeje chłodnica zaczyna się grzać.

Lookas

  • Gość
[Accent X3] Nie trzyma temperatury.
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Wrzesień 2012, 23:58:57 »
a moze wentylator sie nie wylancza (chodzi juz na niskich temp.) + termostat (lub jego brak).
pzdr.

Offline accencik

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 359
[Accent X3] Nie trzyma temperatury.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Wrzesień 2012, 02:42:10 »
Termostat jest wymieniony jakoś troszkę więcej niż rok temu. Jeśli chodzi o wentylatory to jak postoi na włączonym silniku dłużej niż 15 minut to się włączają, pochodzą ok 4 minut i się wyłączają więc chyba jest ok. Jutro sprawdzę tą chłodnicę czy się grzeje...

Jokoko

  • Gość
[Accent X3] Nie trzyma temperatury.
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Wrzesień 2012, 21:25:58 »
Zależy kiedy się włącza wentylator ( chodzi o temperaturę ) =] Nie jeździsz czasem na klimie z włączonym ciepłym nadmuchem na 4 biegu wentylatora ?

Offline accencik

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 359
[Accent X3] Nie trzyma temperatury.
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Wrzesień 2012, 14:24:58 »
Jeśli temperaturę ma na połowie wskaźnika na postoju i jak postoi to się wentylator włącza pochodzi troszkę i się wyłącza. Na klimie nie jeżdżę bo mam uszkodzoną chłodnicę od klimy więc odpada.