Autor Wątek: [S-Coupe] Kierunkowskazy na bialo lub pomaranczowo  (Przeczytany 4135 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pinball

  • Gość
[S-Coupe] Kierunkowskazy na bialo lub pomaranczowo
« dnia: 11 Wrzesień 2012, 01:17:56 »
Co myślicie o tym aby zrobić kierunki w S-coupe 94 na całkiem biało (oczywiście żarówki pomarańczowe) lub pomarańczowo ( szkło)?
Z białymi chyba by było prościej wziąć jakiś śrubokręt i rozwalić pomarańczowe nakładki w środku :)

A jak z pomarańczowymi jakieś pomysły?  
Jak się do tego zabrać? Nie tak łatwo rozebrać taki stary plastik :P

Tak jeszcze teraz wpadłem na pomysł bocznych kierunków zrobienia na biało są jakieś uniwersalne czy trzeba będzie rzeźbić ?

[ Komentarz dodany przez: IgoReCzeK: 2012-10-04, 08:42 ]
Tagowanie tematu.

voytekk1

  • Gość
[S-Coupe] Kierunkowskazy na bialo lub pomaranczowo
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrzesień 2012, 16:58:44 »
U siebie przerabiałem, możesz zobaczyć jak wyszło. Kierunki się ciężko rozkleja, łatwo jest coś połamac, w czarnym kolorze wyglądają ok, a świecą lepiej jak seryjne

Offline skali

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 441
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=100001998647968
[S-Coupe] Kierunkowskazy na bialo lub pomaranczowo
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Wrzesień 2012, 19:36:22 »
Boczne pasują od matiza czy Tico. Jak dla mnie rób kierunki przód na czarno + czarne wkłady reflektorów  :->

pinball

  • Gość
[S-Coupe] Kierunkowskazy na bialo lub pomaranczowo
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Wrzesień 2012, 20:24:24 »
no własnie chodzi o to ze czarne wkłady mi się nie podobają :) wiec chciałem na biało :)

[ Dodano: 2012-09-11, 20:28 ]
voytekk1,  skoro rozbierałeś kierunki to powiedz, czy szybka jest biała a tylko nakładka na żarówkę pomarańczowa ??

voytekk1

  • Gość
[S-Coupe] Kierunkowskazy na bialo lub pomaranczowo
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Wrzesień 2012, 08:09:48 »
Z tego co pamiętam to na pewno jest pomarańczowa nakładka na żarówkę, do tego jest rozszczepiacz chyba bezbarwny ale mogę sprawdzić bo mam resztki. Nie wiem czy w scoupe jest tak samo ale pewnie tak. A może pomarańczowe byś sobie zrobił, wg mnie też to fajnie wygląda. Pamiętaj że pomarańczowe żarówki mają inne mocowanie niż bezbarwne więc trzeba trochę przerobić