Autor Wątek: [Matrix] Światła do jazdy dziennej  (Przeczytany 3288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cezary-ec

  • Gość
[Matrix] Światła do jazdy dziennej
« dnia: 04 Wrzesień 2012, 08:09:27 »
Witam szanownych kolegów. Zakładam ten temat bo jakoś nie znalazłem nic konkretnego, w tym temacie.Mam zamiar zakupić i zamontować światła do jazdy dziennej .do mojego matryxa. Oczywiście jak najtańsze ze względu na moje możliwości. Proszę o konkretne uwagi i sugestie,jakie, jak zamontować ,jak podłączyć i tp.Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: Zbyszek: 2012-09-05, 09:09 ]
Dodanie tagu do tematu

smigacz

  • Gość
Re: Światła do jazdy dziennej
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2012, 13:13:36 »
Cytat: "cezary-ec"
... Oczywiście jak najtańsze ze względu na moje możliwości.


Jeśli chcesz kupi najtansze, byle byly, to proponuje pozostac przy zwykłych swiatlach.
Najtansze kupisz juz za 15zeta. oczywiscie mandatu nie dostaniesz bo swiatelka beda, a ze kierowca jadacy z drugiej strony zauwazy twoje swiecace swiatelka w ostatniej chwili to juz inna bajka.
takie diody na sztukę - byle tylko były - są o kant d...y rozbic.
Nie raz dawałem długimi kierowcy z naprzeciwka bo myslalem ze nie ma wlaczonych swiatel, ale z bliskiej odleglosci niestety okazywalo sie za ma mega super diody z allegro
Do tego nie wiem czemu jak juz ludzie zamontuja diody to wylaczaja myslenie - niejednokrotnie widze jak w zlą pogode gdzie widocznosc jest ograniczona jada sobie tacy na swoich swiatlach do jazdy dziennej bo mysla ze ich zewszad zauwazysz - dupa - nie zauwazysz.
Oczywiscie takie jest moje zdanie. zrobisz jak uwazasz za słuszne :-)