Autor Wątek: [Atos] Problem ze wskaźnikami  (Przeczytany 2236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

franc

  • Gość
Problem ze wskaźnikami
« dnia: 19 Czerwiec 2008, 09:35:23 »
Witam mam H Atosa rocznik 99,wskazówki od temperatury i paliwa wychodzą mi poza skalę,wymieniłem czujnik temperatury i nadal mam kłopot,a u autoryzowanego serwiasana Rączki kazali wymienić mi pół auta. <pomocy>
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 12:09:03 przez Brt »

Bard13

  • Gość
[Atos] Problem ze wskaźnikami
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwiec 2008, 09:41:38 »
1. Pójdź do innego serwisu. Z doświadczenia dość świeżego wiem, ze czasem z powietrza biorą ceny.
2. Nie znam atosa, czy wskaźnik temperatury i paliwa masz na tym samym zegarze?
Może zegar padł

sundance_kid

  • Gość
[Atos] Problem ze wskaźnikami
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwiec 2008, 10:40:29 »
Cytat: "Bard13"
wskaźnik temperatury i paliwa masz na tym samym zegarze?

Są osobno.

franc

  • Gość
[Atos] Problem ze wskaźnikami
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwiec 2008, 23:14:03 »
to są dwa osobne zegary,spoko potrzebne mi są schematy tylko bo to auto to maluch w wersji exclusive :-D byłem ponownie w serwisie hyundaia i wysępiłem sprawną deskę rozdzielczą i okazało się ze gdzieś na przewodach mam zwarcie bo moja deska jest ok.tak więc dalej szukam rozebrałem go do gołej instalacji ale ze schematem miałbym więcej szans,masę każdą w tym aucie poruszyłem bo wygląda na to że jej nie mam w zegarach i stąd zwarcie.

franc

  • Gość
naprawione
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lipiec 2008, 18:52:21 »
Mam kolegę elektronika samochodowego 6 godzin naprawiał usterkę,ale naprawił poszły elementy w desce i cyba przy pompie próbuję dojść co bo nie chce mi wyjawić.wszystko działa i jest git.ale i tak kupiłem schematy elektryczne do atosa i studiuje co było przyczyną.