Autor Wątek: Czy te poduszki bedą pasować do mojej Lantry ?  (Przeczytany 973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Joshi

  • Gość
Czy te poduszki bedą pasować do mojej Lantry ?
« dnia: 27 Grudzień 2008, 16:20:18 »
Hej, mam Lantre z 2000 roku i zastanawiam się czy te

http://motoallegro.pl/item500234321_hyundai_lantra_poduszki_air_bag_komplet.html

poduszki będą pasowały? Moje poduchy, zwłaszcza kierowcy powinna być nieco inna [klakson nie jest w guzikach, a jako cały dół poduchy] i zastanawiam się czy warto je kupić ;/

Joshi

  • Gość
Czy te poduszki bedą pasować do mojej Lantry ?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2008, 11:46:15 »
Zero pomocy :( ? Ja wiem, że te Lantry to rodzynki w Polsce, ale może wie ktoś coś na ten temat ?

valdii

  • Gość
Czy te poduszki bedą pasować do mojej Lantry ?
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2008, 20:49:12 »
Te poduchy są do Lantry rocznik 96-98, od 99 te na kierownicy nie miały już przycisków. Kierownica po zdjęciu poduchy wydaje się taka sama, czyli pewnie mechanicznie da się taką zamontować, pytanie tylko czy będzie współgrała z resztą...bo jeśli ma być tylko atrapą to lepiej kupić zaślepki za kilkadziesiąt zł :-|

Joshi

  • Gość
Czy te poduszki bedą pasować do mojej Lantry ?
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudzień 2008, 12:16:40 »
Nie no, zaślepki nie wchodzą w gre, jak poduchy maja byc to niech beda... szukalem na allegro, ebayu i nigdzie nie ma nic do tej lantry ;/ lipa ;/

IgoReCzeK

  • Gość
Czy te poduszki bedą pasować do mojej Lantry ?
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Grudzień 2008, 13:02:59 »
Cytat: "Joshi"
szukałem na allegro, eBayu i nigdzie nie ma nic do tej lantry

Witam. Joshi, tak sobie myślę, że może jak byś wybierał się do Polski, to zrobić "małą" wycieczkę po niemieckich szrotach? W brew pozorom w Niemczech jest chyba najwięcej Hyundai i jest dalece prawdopodobne, że trafił byś coś konkretnego. Poza tym, ja też szukałem kilku części do Accenta swego czasu i był ten sam problem, a wiesz dlaczego? Bo ci co oferowali całe samochody do rozbiórki nie umieją opisywać aukcji i nie można było tego wyłapać bezpośrednio z wyszukiwarki. :/ Nie mniej jednak, co do poduszki pasażera, to bym zaryzykował zakup, bo kokpit jest chyba taki sam. Życzę powodzenia i cierpliwości w poszukiwaniu bardzo ważnej dla Twojego przyszłego bezpieczeństwa części. Pozdrawiam Igor.