Autor Wątek: [Atos Prime] [Atos Prime] Nie działa 3cie światło stop - Atos Prime 2000r  (Przeczytany 8172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

santanayana

  • Gość
[Atos Prime] Nie działa 3cie światło stop - Atos Prime 2000r
« dnia: 02 Sierpień 2012, 16:40:33 »
Witam wszystkich   :-) ,
Mam od paru dni Hyundaia Prime z 2000 roku i mam problem z 3cim światłem stopu... Nie działa . Pozostałe tzn boczne działają normalnie a mam problem z dostaniem się do niego , bo mocują go 4 śrubki które są skorodowane. Czy można jakoś sprawdzić bez demontażu gdzie jest problem? z brakiem działania?

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam,
MS

edycja tytułu - wyluzuj, po co krzyczeć? (; tekla
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 12:23:31 przez Brt »

Siergiej

  • Gość
[Atos Prime] Nie działa 3cie światło stop - Atos Prime 2000r.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2012, 19:04:19 »
No cóż, pewnie żarówka. Nie pozostaje nic innego, jak odkręcić śrubki i ją wymienić... :)

pawe? t

  • Gość
[Atos Prime] Nie działa 3cie światło stop - Atos Prime 2000r.
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sierpień 2012, 22:56:15 »
W profilu ,do którego przykręcona jest lampa ,przebiegają kable zasilające.Jest tam złączka ,którą można wyciągnąć i na niej sprawdzić czy pojawia się napięcie.W moim się nie pojawiało :evil: Schematu elektrycznego niestety nie posiadam .Jak dotąd nie naprawiłem tej usterki .Może ma ktoś możliwość wklejenia skanu takowej?

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169

Witek

  • Gość
[Atos Prime] Nie działa 3cie światło stop - Atos Prime 2000r.
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Sierpień 2012, 22:51:08 »
W Atosie miałem taki problem, związany z przerwaniem kabla - kabel urwał się (przy lewej tylnej - patrząc na tył samochodu - lampie biegły kable i tam od stopu była przerwa) - po zlutowaniu stop wrócił do życia.

pawe? t

  • Gość
[Atos Prime] Nie działa 3cie światło stop - Atos Prime 2000r.
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Styczeń 2013, 22:41:14 »
Dzięki za linka do schematów el.Niestety nie jest tam naniesione trzecie światło stopu.Nawet jak ostro podciągnę oczy do skosa nie widzę.Chyba ślepnę .Wprowadzam ryż do diety.

colek

  • Gość
[Atos Prime] Nie działa 3cie światło stop - Atos Prime 2000r.
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Grudzień 2013, 12:10:23 »
Przy otwartej klapie po lewej stronie na górze idą kable, u mnie one sie przetarły i nie dizalal 3 stop i oświetlenie tablicy. Są schowane w gumowej osłonie