Autor Wątek: Brak mocy  (Przeczytany 1582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Damian1986

  • Gość
Brak mocy
« dnia: 16 Grudzień 2008, 18:57:33 »
Witam wszystkich.
Mam ogromny problem z moim santa fe brak mu mocy. Mam zampntowany gas sekwnecje BRC spala około 13LPG i 11 PB. w ostatnim czasie stracił kompletnie moc, cieszko odpala na ciepłym silniku, na zimnym ma obroty około 1700 obrotów. na zimnym silniku obroty troche faluja. Na ciepłym nie falują. Swiece, przewody, cewki nowe, cz.temp. Gaz ma około 8 000 przebiegu dodoam ze problem jest taki sam na gazie jak i benzynie. Rozrząd wymnienony na nowy. Na kompie nie wychodza błędy, czek sie nie pali. Auto wogule sie nie zbiera. na piatym biegu zwalnia problem sie pogłebia.
Prosze o pomoc jesli ktos bedzie mugł niech poleci mi jakis warsztat w wielkopolsce.
Podaje swuj e lail i tel.
damkam007@op.pl
0 601 524 822

---
Brt85:O ile braki przecinków i literówki mogę znieść, to takich błedów już nie. Może warto zainwestować w słownik!

Erebus

  • Gość
Brak mocy
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudzień 2008, 12:29:21 »
Prawdopodobnie przepływka( przepływomierz ) do wymiany.
http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,21522914462640,03,,pl-pln,507863,0.html

Myślę, że w tym tkwi problem - brak mocy i pływające obroty to główne objawy, śmierci tego elementu.

Pozdrawiam

teyfi

  • Gość
Brak mocy
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Styczeń 2009, 22:06:05 »
Pasek rozrządu ktoś wymieniał? Sprawdź ustawienia, może ktoś źle ustawił, miałem kilka takich przypadków, wystarczy jeden ząbek i już nie jedzie. Na wale korbowym znajdziesz na obudowie paska kreskę i na kole pasowym również - mają być zgrane, a na kołach rozrządu po zdjęciu górnej ich osłony znaki mają być zgrane ze znaczkami na górze (na pokrywie rozrządu) - przyłóż śrubokręt i będziesz widział czy są równo. Pozdrawiam