Autor Wątek: Historia modelu  (Przeczytany 4470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Brt85

  • Gość
Historia modelu
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Styczeń 2009, 00:14:31 »
seboc, Kliknij na link, to się dowiesz ;-)

seboc

  • Gość
Historia modelu
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Styczeń 2009, 23:26:11 »
Cytat: "Brt85"
seboc, Kliknij na link, to się dowiesz ;-)


jakimś cudem przeoczyłem :-)

mam takie spostrzeżenia
- GL / GLS to oznaczenia chyba amerykańskie,
- lakierowane zderzaki w Polsce zależą od wybranego koloru, np. moja "wiejska czerwień" ma nielakierowane,
- wyłącznik ogrzewania wycieraczek i tylne przeciwmgielne mam już z lewe w MY08,
- felgi jak na zdjęciu 1 są wciąż takie same w najtańszej wersji comfort 2WD,
- jak zamawiałem swoje auto, zmiana specyfikacji na Polskę odbyła się w styczniu 2008 (wcześniej sprzedawane egzemplarze miały biedniejsze wyposażenie, klimatyzacja była czasem manualna, nie było fajnego radia z mp3),
- w 2008 dostępne były w Polsce 2 kolory tapicerki, spośród chyba 4)

zdrówko

S.

Brt85

  • Gość
Historia modelu
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Styczeń 2009, 12:26:26 »
Cytat: "seboc"
lakierowane zderzaki w Polsce zależą od wybranego koloru, np. moja "wiejska czerwień" ma nielakierowane,
W rozpisce dilera znalazłem kolory w których listy są lakierowane
Cytuj
*Dostępne dla kolorów nadwozia EB, NW, YK, BW, BU / niedostępne dla F2, OL, VA, NS, HE.


Cytat: "seboc"
felgi jak na zdjęciu 1 są wciąż takie same w najtańszej wersji comfort 2WD,

W najtanszej wersji wychodzi na 215/65 R16. Tak naprawde jeszcze występuje jeden wzór felg, ale na chwilę obecną nie potrafię go sklasyfikować :-/

seboc

  • Gość
Historia modelu
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Styczeń 2009, 18:46:07 »
kolor tapicerki też denerwuje :-)

mam wszystko jasne, łącznie z podłogą, która obecnie (zimą) jest max uje...znaczy brudną,
idealnie byłoby mieć beżową lub szarą tapicerkę, ale podłogę czarną,
ew. jasne drzwi i kokpit a czarne siedzenia :-)

S.

Przypisy: Brt85

IgoReCzeK

  • Gość
Historia modelu
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Styczeń 2009, 21:04:35 »
Witam. Przeczytałem artykuł i mnie się podobał. Może forma mogła by być bardziej oficjalna, ale w obecnej ma swój swoisty klimat. Co do merytoryczności nie mogę się za bardzo odnieść, gdyż nie posiadam stosownej wiedzy na temat tego modelu Hyundaia. Myślę jednak, że Brt85 dołożył wszelkich starań, by informacje pochodziły z wiarygodnych źródeł. Czekam na kolejne artykuły przy okazji zachęcając innych użytkowników tego forum do ich popełnienia. Pozdrawiam Igor.