Autor Wątek: Słabe punkty Trajeta - proszę o opinie...  (Przeczytany 2698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jacski

  • Gość
Słabe punkty Trajeta - proszę o opinie...
« dnia: 02 Grudzień 2008, 15:30:00 »
Witam Wszystkich,

Jestem zainteresowany kupnem samochodu Hyundaj Trajet. Na co według Was nalezy zwrócic szczególna uwage przy oględzinach auta ewentualnie jezdzie próbnej.

Z góry dziekuje za odpowiedz

Jacski

teyfi

  • Gość
Słabe punkty Trajeta - proszę o opinie...
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Styczeń 2009, 22:21:12 »
Chcesz kupić w Dieselu czy benzynie? Benzynowe ogólnie mniej awaryjne. Z najczęstszych rzeczy padają w Trajetach stworznie, łączniki stabilizatorów, górne poduszki McPhersonów, czasem są poluzowane uleje w tylnim zawieszeniu, sprawdź dobrze elektrykę, czy wszystko działa, pasy, padały tez zegarki i lampy sufitowe. W skrzyniach biegów synchronizatory 1 i 2-go biegu (szczególnie w dieselach). W silnikach diesela czy odpala bez problemów, czy równo pracuje na wolnych obrotach (nie trzęsie), czasem były problemy z cieknącym turbo i EGRem. Tak na szybko tyle mi się przypomina... Jak coś to pytaj. Powodzenia

jacski

  • Gość
Słabe punkty Trajeta - proszę o opinie...
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Styczeń 2009, 15:02:00 »
Dzięki za informacje. Planowałem zakup z silnikiem diesla. Od dłuższego czasu próbuje zebrac jak najwięcej informacji o Trajecie, niestety przez to, że nie był dostępny w Polsce za dużo tego nie ma. Martwie sie o ilośc dostępnych częsci ( głównie zamienników ) w naszych sklepach. :(

Ale jeszcze raz dzięki za informację