Autor Wątek: [Tucson] brak dzwieku  (Przeczytany 8134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gangster

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 28
[Tucson] brak dzwieku
« dnia: 21 Czerwiec 2012, 17:42:23 »
witam , mam taki problem : jak otwieram drzwi i mam właczone światla to nie ma sygnalu , który przypomina mi o właczonych swaitłach , ciagle zostawiam samochód na śwaitłach  :oops: a moze w tucson nie ma synału choc w instrukci pisze .......Prosze o pomoc -dziekuje

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Tucson] brak dzwieku
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec 2012, 18:31:11 »
:-D

dareczekw

  • Gość
[Tucson] brak dzwieku
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwiec 2012, 18:31:40 »
W moim Tucsonie też nie ma takiego sygnału włączonych świateł. Poza tym to w moim samochodzie po wyjęciu kluczyka światła gasną więc nie ma problemu z zostawieniem go na światłach.

czaperek

  • Gość
[Tucson] brak dzwieku
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Czerwiec 2012, 12:07:45 »
No nie dokładnie wszystkie gasną. Pozostają zaświecone światła pozycyjne, mijania się wyłączają.
Sygnału włączonych świateł, jak tez samej kontrolki włączonych świateł nie ma w wyposażeniu.
Pozdrawiam.

dareczekw

  • Gość
[Tucson] brak dzwieku
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Czerwiec 2012, 15:34:44 »
Czaperek u mnie w Tucsonie tak jak pisałem światła po wyjęciu kluczyka gasną. Niezależnie czy świeciły się pozycyjne czy mijania. Aby zaświecić pozycyjne muszę je ponownie włączyć przekręcając pokrętło na zero a potem na pozycyjne.

Offline gangster

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 28
[Tucson] brak dzwieku
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Czerwiec 2012, 18:09:53 »
dzieki za fatyge z odpowiedzia , ja mam tak jak  czaperek  :mrgreen: zgasze auto to pozycyjne świeca , lece szukac moze cos znajde  :-P - pozdro

zbyh

  • Gość
[Tucson] brak dzwieku
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Czerwiec 2012, 18:23:20 »
U mnie wygląda tak że gdy zgaszę silnik i wyciągnę kluczyk palą się postojowe ale wystarczy otworzyć drzwi i światła gasną, także wychodząc ze samochodu z kluczykiem w ręku wszystkie światła są wyłączone. Analogicznie jest przy wsiadaniu wkładam kluczyk zapalają się postoje, przekręcam i zapalam są mijania bez kręcenia pokrętłem. Ale faktycznie dźwięków żadnych nie ma.

Offline gangster

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 28
[Tucson] brak dzwieku
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Czerwiec 2012, 21:30:18 »
szukałem i nic  nie znalazłem , dzwieku nie ma ale to co pisze  zbyh  to świeta prawda , wiec nie trzeba sie obawiac ze aku padnie  :-P - dzieki