Autor Wątek: BRC sequent 24 - software do interface'u  (Przeczytany 3119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hants

  • Gość
BRC sequent 24 - software do interface'u
« dnia: 12 Czerwiec 2008, 12:35:04 »
Oprogramowanie juz mam, ale.. Hmm - kupilem sobie takie cos: Linek do allegro

Czy ktos bawil sie tym cudem?

Zastanawiam sie, czy mam w kompie RS232 - chyba nie - bo jak narazie - zero komunikacji pomiedzy autem i komputerem.. :-(

Hants

  • Gość
BRC sequent 24 - software do interface'u
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2008, 05:00:44 »
Podłaczone! Wow.. Fajna zabawka. Jak narazie najbardziej mi sie podoba mozliwosc zwiekszania obrotow silnika myszką :-) Zrobie kilka printscreenow, to sformuuje poprawne pytania :-)

BartBartez

  • Gość
BRC sequent 24 - software do interface'u
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipiec 2009, 12:43:00 »
Odgrzewam kotleta.

Czy są interfejsy do BRC pod USB? Ja na bank nie mam RS232, a nigdzie w necie nie znalazłem takowego pod USB. Mam dobrego gazownika ale on pracuje w tych godzinach co ja i mam do niego 30 km. Nie chce mi się jeździć z każdą pierdołą. Aktualnie potrzebuję "poszerzyć" czasy wtrysku gazu a tego zapewne nie załatwię jedną wizytą. A tak podłączam kompa, jeżdżę i sprawdzam jednocześnie. O ile jest taka możliwość??????

Hants

  • Gość
BRC sequent 24 - software do interface'u
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipiec 2009, 12:59:12 »
Kup przesciowkę USB-RS232. Z doswiadczenia jednak widzę, ze warto w układ wpiąc HUBa USB z wlasnym napieciem - bezposrednie polaczenie tak dlugiego zestawu powoduje blędy!

W akscie desperacji kiedys targalem desktopa na dwór.. :lol:

BartBartez

  • Gość
BRC sequent 24 - software do interface'u
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipiec 2009, 13:20:11 »
Cytat: "Hants"
W akscie desperacji kiedys targalem desktopa na dwór.. :lol:

Tego chciałbym uniknąć. Nie mam takiego przedłużacza aby sprawdzać parametry podczas jazdy <hahaha>

Hants

  • Gość
BRC sequent 24 - software do interface'u
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Lipiec 2009, 13:53:45 »
zatem tylko USB-RS232 Ci pozostaje. Jednak uwaga: poszperaj troche po necie - nie kazda przejsciowka jest dobra - cos tam bylo ze standardami, ale nie pamietam dokldnie co.