Autor Wątek: Centralny zamek  (Przeczytany 2354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miromat

  • Gość
Centralny zamek
« dnia: 11 Czerwiec 2008, 10:47:17 »
Gdzie znajduje się centralka od centralnego zamka? CZ montowany fabrycznie. Czy ma może ktoś schemat instalacyjny (rozpiskę wyprowadzeń) centralki?

IgoReCzeK

  • Gość
[Accent X3] Centralny zamek
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwiec 2008, 14:13:11 »
Witam. Czy centralny zamek nie jest zintegrowany z komputerem? :roll:
P.S.
W przypadku uszkodzenia się centralnego zamka można go zastąpić alarmem, który posiada takową funkcję i jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie - piszę tak na wypadek gdyby takie były dalsze intencje Twojego pytania. ;-)
Pozdrawiam Igor.

Dodano: 2008-06-11 o godz. 17:41
W takim razie nie jestem w stanie Ci pomóc. :-/ Moja instalacja centralnego zamka (trzeba było dołożyć siłownik) faktycznie była w Accencie podpięta pod alarm, ale jak? Tego nie wiem, bo alarm był zakładany przez fachowca i to pozostało jego słodką tajemnicą.

Miromat

  • Gość
[Accent X3] Centralny zamek
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Czerwiec 2008, 14:24:10 »
Cytat: "IgoReCzeK"
Witam. Czy centralny zamek nie jest zintegrowany z komputerem? :roll:
P.S.W przypadku uszkodzenia się centralnego zamka można go zastąpić alarmem, który posiada takową funkcję i jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie - piszę tak na wypadek gdyby takie były dalsze intencje Twojego pytania.

Moje intencje są takie, że chciałbym go zintegrować z alarmem. Centralny zamek działa, jest sprawny, tylko nie chciałbym używać dwóch pilotów.

Miromat

  • Gość
[Accent X3] Centralny zamek
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Czerwiec 2008, 18:07:02 »
Nikt nic nie wie na temat umieszczenia centralki centralnego zamka?

kpawel

  • Gość
[Accent X3] Centralny zamek
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Czerwiec 2008, 19:45:43 »
Okolice tego małego schowka po stronie kierowcy.

mkkoval

  • Gość
[Accent X3] Centralny zamek
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Sierpień 2008, 00:47:44 »
przy okazji założonego już tematu.

Założyłem centralny zamek, w Accent 96, siłowniki tylko bez alrmu ale nie wiem jak podlaczyc kontrolke do kierunków. Probowałem podłaczyć do świateł awaryjnych lecz nic się nie udało. Malo miejsca jest przy bezpiecznikach i nie chce rozcinać kolejnych kabli npotrzebnie. Moze juz ktos to robil? ,pozdrawiam

Miromat

  • Gość
[Accent X3] Centralny zamek
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Sierpień 2008, 08:03:50 »
Cytat: "kpawel"
Okolice tego małego schowka po stronie kierowcy.

Wreszcie znalazłem. Rzeczywiście, jest w oklicy małego schowka przy kierownicy. I nie jest to fabryczny jak sądziłem, tylko dokładany.
Jeszcze jedno pytanie. Czy wyprowadzenia na łączówce są jakoś znormalizowane, czy każdy producent robi jak chce?