Autor Wątek: [ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy  (Przeczytany 59280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slay75

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 249
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Czerwiec 2013, 19:08:30 »
Dzisiaj wymieniono mi gąbkę w siedzisku i podobno coś tam zeszlifowali. Mam nadzieje, że pierwszy i ostatni raz.

Andretravel

  • Gość
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Czerwiec 2013, 14:37:24 »
U mnie jest to samo, małe okruchy pod fotelem kierowcy. Na razie nie robię tego problemu,chyba że faktycznie to zjawisko będzie uporczywe. Na tapicerkę jest 5 lat gwarancji.  :-D

Robert

  • Gość
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Czerwiec 2013, 11:51:38 »
Gąbka wymieniona drugi raz.Podobno po trzech razach mozna pisac o wymiane całego fotela. Dopiero kilka dni .Sprawdzam - spokój.Podłozyli cos pod jakaś blache która przecina cos tam. Obadamy jak bedzie dalej.

cruel

  • Gość
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Lipiec 2013, 23:37:32 »
U mnie zauważyłem malutkie okruszki gąbki. Zgłoszone podczas wizyty w ASO w sprawie montażu wyłącznika przednich czujników parkowania.
Jako, że nie było na stanie, zamówiona i po kilku dniach telefon w sprawie umówienia wizyty.
Gąbka wymieniona.
A wiecie co jest najlepsze? Tekst, że jak narazie hyundai to uznaje i wymienia. Ale w najbliższym czasie może się to zmienić. A czemu? A bo ludzie niby nie potrafią wsiadać i wysiadać z auta i dlatego się kruszy. Śmiech na sali.

Offline jacek2

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 547
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Lipiec 2013, 12:56:20 »
U mnie wszystko zbiegło się w czasie tak, że gdy cruel pisał swego posta, ja byłem w swoim ASO i też zgłosiłem do wymiany tą gąbkę. Dodatkowo zauważyłem na poszyciu fotela na siedzisku drobne pęknięcia eko skóry fotela. Również to zgłosiłem. Reklamacja została uznana, jestem umówiony w przyszłym tygodniu na wymianę gąbki i poszycia

sgl

  • Gość
skrzypiące oparcie
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Lipiec 2013, 11:56:09 »
witam

a czy ktoś poza wypadającą gąbką spotkał się ze skrzypiącym oparciem ?? hehe i znowu serwis

[ Dodano: 2013-07-19, 15:23 ]
Cytat: "Jaco"
a czy ktoś miał problem ze skrzypiącymi elementami oparcia siedzenia kierowcy. na skrzypienie ma wpływ regulacja podparcia lędźwiowego. może ktos ma to samo bo wkurza strasznie :-(
Załatwiony temat :-)


Drogi Jaco zdradź proszę jak usunąłeś to skrzypienie?

Azool

  • Gość
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Lipiec 2013, 16:52:23 »
No i niestety i u mnie pojawiły się skrawki gąbki pod fotelem. To jest jakiś absurd, przebieg nieco ponad 2000 km i fotel już się sypie.

Baca

  • Gość
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Sierpień 2013, 08:48:57 »
U mnie skrzypiał fotel w miejscu plastikowej obudowy. Tam gdzie ten plasik ocierał o fotel. Hałas dopiegał w momencie wciskania sprzęgła. posmarowałem w tym miejscu fotel wazeliną kosmetyczną. Skrzypieć przestało. Teraz jeszcze muszę ogarnąć schowek. :-)

B.Wojcieszak

  • Gość
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Sierpień 2013, 14:10:13 »
Cytat: "Baca"
U mnie skrzypiał fotel w miejscu plastikowej obudowy. Tam gdzie ten plasik ocierał o fotel. Hałas dopiegał w momencie wciskania sprzęgła. posmarowałem w tym miejscu fotel wazeliną kosmetyczną. Skrzypieć przestało. Teraz jeszcze muszę ogarnąć schowek. :-)


Trafiłeś w samo sedno - też mnie to denerwuje. Włożyłem tam złożoną kartkę papieru, ale jeśli wazelina działa to też tak zrobię.

A gąbka krusząca to standard, pod fotelem pasażera już mam to samo.

mron

  • Gość
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Sierpień 2013, 07:11:29 »
Cytat: "B.Wojcieszak"
Cytat: "Baca"
U mnie skrzypiał fotel w miejscu plastikowej obudowy. Tam gdzie ten plasik ocierał o fotel. Hałas dopiegał w momencie wciskania sprzęgła. posmarowałem w tym miejscu fotel wazeliną kosmetyczną. Skrzypieć przestało. Teraz jeszcze muszę ogarnąć schowek. :-)


Trafiłeś w samo sedno - też mnie to denerwuje. Włożyłem tam złożoną kartkę papieru, ale jeśli wazelina działa to też tak zrobię.

A gąbka krusząca to standard, pod fotelem pasażera już mam to samo.


Gąbkę wymieniają na gwarancji - nowe chyba się mniej kruszy ale muszę jeszcze sprawdzić.
Ze schowkiem to wywal kawałek pianki pod zamykaniem i podklej w jej miejsce kawałek skóry.

Offline jacek2

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 547
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Sierpień 2013, 13:31:18 »
Ostatnio też byłem w serwisie w celu wymiany siedziska kierowcy. Wymienili gąbkę i poszycie siedziska. Na razie spokój. Okruchów nie widać. Stara gąbka była rozerwana z boku w miejscu tego okrągłego pokrętła do regulacji oparcia. Czemu?????? :?:

vqsoft

  • Gość
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Sierpień 2013, 15:55:49 »
pewno zwalili na lini w trakcie produkcji.. nie takie buble się zdarzają ... wiem bo robię w tej branży :)

Robert

  • Gość
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Sierpień 2013, 10:12:46 »
U mnie wymieniana gabka dwa razy.Niestety znowu widze okruchy.Czekam do przegladu bo szkoda mi czasu.Jak trzeci raz bedzie to samo -- będe sie awanturował.

[ Dodano: 2013-08-06, 15:03 ]
Dzis zauwazyłem ze pod siedzeniem pasażera tez są  :shock:  :evil:

mia

  • Gość
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Sierpień 2013, 12:07:09 »
Z ciekawości zaglądałem dziś u siebie (w poszukiwaniu zaginionego telefonu który lubi spadać pod fotel;)) i ani okruszka (przejechane 3400km) pod pozostałymi fotelami też czysto.

Offline Zibi

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 369
[ix35 EL] Siedzisko fotela kierowcy
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Sierpień 2013, 12:31:52 »
nie chciałbym być niekulturalny i wkraczać w sferę życia intymnego forumowiczów, ale czy Wy nie uprawiacie seksu na tych fotelach?
Szczęśliwym posiadaczem jestem od 16 miesięcy, przejechane prawie 20kkm i ani okruszka.