Autor Wątek: [Terracan] Spalanie, koszty eksploatacji, TERRACAN  (Przeczytany 15428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tre_k

  • Gość
[Terracan] Spalanie, koszty eksploatacji, TERRACAN
« dnia: 24 Maj 2012, 14:20:20 »
WItam, oglądam właśnie autka tego typu i interesuje mnie na jakim poziomie macie spalanie? jeśli chodzi o miasto/trasa w zależności czy jest włączony napęd 4x4, jakie są średnie koszty eksploatacyjne? czy nie macie problemów z wyprzedzaniem?
i wasze ogólne wrażenia:) Mam na myśli Terracana

Offline Brt

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 866
[Terracan] Spalanie, koszty eksploatacji, TERRACAN
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maj 2012, 15:15:14 »
Popraw temat! Chodzi ci o Gallopera / Terracana ? Jednak te auta trochę się różnią.

tre_k

  • Gość
[Terracan] Spalanie, koszty eksploatacji, TERRACAN
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sierpień 2012, 15:33:13 »
Podziekował kolego:) właśnie sie zastanawiam nad terracanem a tusconem:P

W?ski

  • Gość
[Terracan] Spalanie, koszty eksploatacji, TERRACAN
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Styczeń 2013, 14:47:42 »
witam ,mam zamiar zakupić właśnie takie auto Hundai Terracan ,i mam pytanie odnośnie tego auta jestem w stu procentach zdecydowany na to auto ,i swoje pytanie kieruje do znawców tematu i proszę tylko o konkrety ,jaki rocznik jest najlepszy ,czy kolor tez ma znaczenie,jakie są słabe punkty tego auta na które warto zwrócić uwagę przy zakupie,  jakie są wady co się najczęściej psuje ,słyszałem różne opinie typu auto w ogóle nie nadaje się teren(ja nie mam zamiaru "katować " auta po za szosą ) jest dość awaryjne, że dwu-masy często padają itp .mam tak że pytanie czy istnieje forum przeznaczone np tylko terracanowi na którym można się dowiedzieć coś na ich temat .

z góry dziękuję za odp i pozdrawiam

felkner

  • Gość
[Terracan] Spalanie, koszty eksploatacji, TERRACAN
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Styczeń 2013, 15:17:18 »

felkner

  • Gość
[Terracan] Spalanie, koszty eksploatacji, TERRACAN
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Styczeń 2013, 12:54:27 »

felkner

  • Gość
[Terracan] Spalanie, koszty eksploatacji, TERRACAN
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Styczeń 2013, 15:35:24 »