Autor Wątek: [ix20] Telepiąca ramka rejestracji  (Przeczytany 4888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Geronimo

  • Gość
[ix20] Telepiąca ramka rejestracji
« dnia: 21 Maj 2012, 23:20:04 »
Cześć. Zastanawiam się czy tylko ja mam tak badziewnie przymocowana do klapy bagaznika ramkę rejestracji, czy to ogólnomodelowa "fuszerka". W czasie jazdy po asfalcie tego nie zauważyłem, ale po zjechaniu na "kocie łby" albo szuter zaniepokoiły mnie dziwne metaliczne pobrzękiwanie. Po powrocie do domu zauważyłem naklapie bagażnika obrys od ramki teblicy rejestracyjnej. Na nierównościach obijała się ona o lakier i zostawiła swe piętno. Czy wasze ramki od tablic na klapie bagaznika tez są tak lipnie zamocowane. Prowizorycznie podłozyłem kawałki gabki, ale powstałe juz uszkodzenia bolą, oj bolą.

Offline ph71

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 213
[ix20] Telepiąca ramka rejestracji
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2012, 10:16:36 »
Z tego co się zorientowałem to niestety jest dość powszechne. Trzeba mocowanie poprawić samemu, przynajmniej poprzez dodanie szerokich podkładek przy plastiku ramki (tak było u mnie).

Algirdas

  • Gość
[ix20] Telepiąca ramka rejestracji
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Czerwiec 2012, 18:25:10 »
U mnie też ramka lata, a więc to chyba powszechny problem.
 :-)

Henryk58

  • Gość
[ix20] Telepiąca ramka rejestracji
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwiec 2012, 12:00:59 »
Telepiące ramki rejestracji to powszechna dolegliwość większości samochodów. Dziwi mnie tylko fakt, że takie ''badziewia" zamawiają salony sprzedaży i jeszcze na nich reklamują się.

Offline lukasz.zst

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 460
[ix20] Telepiąca ramka rejestracji
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Czerwiec 2012, 18:08:01 »
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ona ociera lakier z tyłu

Offline KoTeK

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 185
[ix20] Telepiąca ramka rejestracji
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Czerwiec 2012, 14:24:43 »
Muszę to zobaczyć u siebie w aucie. Jeśli coś takiego występuje to trzeba coś podłożyć pod ramkę (ja w AVEO - podłożyłem kawałem gumy) i po problemie.

KAROL208

  • Gość
[ix20] Telepiąca ramka rejestracji
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Czerwiec 2012, 00:00:51 »
Ja na każdą  ramkę przed założeniem naklejam uszczelkę do okien i dopiero przykręcam bo w jednym aucie już mi lakier wytarło i korozja się rzuciła.