Autor Wątek: [i20 PB] Komunikat w nawigacji/radio - usługa online wygasła  (Przeczytany 1097 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mertados

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Komunikat w nawigacji/radio - usługa online wygasła
« dnia: 27 Marzec 2024, 23:28:47 »
Witajcie,
Jak w temacie - podłączyłem telefon (Hotspot) z autem, żeby mieć na żywo info o korkach i zaczęła wyskakiwać mi informacja:
"Usługa online wygasła".

W salonie powiedzieli, żebym szukał pomocy na Forum  ;D
To i szukam.

Dzisiaj jeszcze ściągnąłem aktualizację i jutro będę aktualizował całą navi, bo ostatnio w salonie coś przekombinowali i miejsce do wpisania ulicy (w Polsce) było 'wyszarzone' (nieaktywne). Natomiast w Niemcowni wszystko działało jak należy.

Pytanie mam - czy te 'przeterminowane' usługi online mogą mieć związek z leciwym telefonem?  ::)
Bo nawet połączenie telefoniczne przestało działać podczas gdy telefon był połączony tylko poprzez Bluetooth.
To znaczy telefon się podłączał i na ekranie nawigacji było widać, że telefon jest podłączony, ale rozmowy nie udało się przeprowadzić. Muzykę zawieszało, ale połączenie telefon-samochód nie było aktywne.


Szukam, gdzie mogę - ostatnio miałem jakąś akcję serwisową i rzekomo wymieniali przewody hamulcowe.
Ale jak odebrałem auto to wykasowali wszystkie statystyki (spalanie, ilość przejechanych km Trip1 i 2), pozmieniali ustawienia jasności wyświetlacza i jeszcze kilka rzeczy. I tak mnie zastanawia - czego oni tam szukali skoro akcja dotyczyła rzekomo wadliwych przewodów hamulcowych?  ???  ::)

Offline ...kuba...

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 212
Odp: Komunikat w nawigacji/radio - usługa online wygasła
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Marzec 2024, 08:17:50 »
I tak mnie zastanawia - czego oni tam szukali skoro akcja dotyczyła rzekomo wadliwych przewodów hamulcowych?
Reset wartości mógł wystąpić po odlączeniu akumulatora na dłuższą chwilę.

Offline Mertados

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: Komunikat w nawigacji/radio - Licencja usług online wygasła
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Marzec 2024, 13:43:25 »
Reset wartości mógł wystąpić po odlączeniu akumulatora na dłuższą chwilę.

Dzięki za info

(...)
Dzisiaj jeszcze ściągnąłem aktualizację i jutro będę aktualizował całą navi, bo ostatnio w salonie coś przekombinowali i miejsce do wpisania ulicy (w Polsce) było 'wyszarzone' (nieaktywne). Natomiast w Niemcowni wszystko działało jak należy.
(...)

No to tak - nawigację zaktualizowałem i w tej chwili już działa wpisywanie adresu, czyli to, co nie działało wcześniej.
Rozmowy telefoniczne po połączeniu telefonu z autkiem działają.

Jednak nadal pozostał problem dotyczący wygaśniętych usług online :(