Forum > Santa Fe SM

Santa FE SM 2003 Szyba czołowa podgrzewana??

<< < (2/2)

Piotrek79:
W moim Tucsonie 2004r jest szyba podgrzewana i jest na konsoli guzik do włączania. Kable które dochodzą do szyby widać po zdjęciu podszybia tam gdzie silnik wycieraczek. A czy tak samo jest w Santa fe to nie wiem.

bandzior13:
Faktycznie Tucson miał jako opcja podgrzewanie przedniej szyby tak wychodzi z instrukcji. Oddzielny przełącznik odpowiedzialny tylko za to.

Niestety przeszukałem kilka źródeł i się okazało że Santa Fe nie miało nawet takiej opcji.
Jednak znalazłem ciekawą opcję, elektryczne lusterko wsteczne z możliwością zaprogramowania trzech przycisków np. pod pilota do bramy(kopiowanie sygnału).
Zamiast szukać pilota od bramy to naciskasz guzik na lusterku i otwiera się brama lub garaż. 

dannyx:
Zawsze można założyć przewód grzewczy 12v i pod zapalniczke podłączać pod deską i tak go nie widać jeśli już komuś bardzo zalezy.

Zibi.S68:
Santa Fe SM ma przełącznik ogrzewania przedniej szyby po lewej stronie kierownicy jest to takie jajo i są tam przynajmniej w moim dwa aktywne jeden u góry do napędu 4WD drugi poniżej z lewej strony do podgrzewania szyby trzeci ślepy. Natomiast jeżeli kupisz szybę z podgrzewaniem to chyba nie jest problem podłączyć dwa przewody przez przekaźnik i bezpiecznik. Problemem będzie przeciągnięcie przewodu do kabiny aby zamontować jakikolwiek przełączki ładniejszy lub brzydszy aby tylko spełniał swoja funkcję.

bandzior13:
Ja mam napęd tylko na przód i po lewej stronie od kierownicy mam jedynie regulację jasności podświetlenia na zegarach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej