Autor Wątek: Nawigacja problem - przerwana aktualizacja  (Przeczytany 413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Okruch

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
Nawigacja problem - przerwana aktualizacja
« dnia: 20 Styczeń 2024, 19:46:56 »
Aktualizacja map w nawigacji zostala przerwana. Nawigacja się nie uruchamia.
Radio, odtwarzanie muzyki z tel lub pendriva, połączenie z telefonem - to wszystko działą.

 Ponowne wlozenie pendriva z aktualizacjami nie pomaga.

W jaki sposob wgrac mapy i przywrocic dzialanie nawigacji?

Nawigacja 1 gen standard


Offline Machefi

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 10
Odp: Nawigacja problem - przerwana aktualizacja
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2024, 19:55:11 »
Która to wersja nawigacji? Da się może wejść w menu ,,ustawienia" ( długo przytrzymać przycisk) tak żeby wyświetlić wersję oprogramowania? Tam chyba była opcja ,,aktualizuj" może da się wymusić ręcznie?
W jakim momencie przerwalo aktualizacje? Był jakiś komunikat? Silnik był uruchomiony?
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2024, 19:57:16 przez Machefi »

Offline Okruch

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
Odp: Nawigacja problem - przerwana aktualizacja
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2024, 20:17:49 »
Która to wersja nawigacji? Da się może wejść w menu ,,ustawienia" ( długo przytrzymać przycisk) tak żeby wyświetlić wersję oprogramowania? Tam chyba była opcja ,,aktualizuj" może da się wymusić ręcznie?
W jakim momencie przerwalo aktualizacje? Był jakiś komunikat? Silnik był uruchomiony?

No to Kolego poproszę teraz na priv twój adres bo flaszkę muszę wysłać [nie żartuję]

Twój sposób z wymuszeniem aktualizacji zadziałał. zgrałem na pendrive mapy i wymusiłem aktualizację ręcznie poprzez przytrzymanie przycisku ustawień.
Dzieki bardzo
Sprawa banalna ale jak chciałem zrobić na miejscu w Białymstoku nikt nie dawał gwarancji że się uda.

Dawaj adres to flaszkę wyślę :)

Offline Machefi

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 10
Odp: Nawigacja problem - przerwana aktualizacja
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Styczeń 2024, 13:32:02 »
Wystarczy mi, że udało się pomóc. Sam ostatnio kombinowałem, bo po aktualizacji nie chciała nawigacja złapać sygnału GPS, ale nie miałem czasu i samo załapało. Chociaż i tak muszę pomyśleć nad wymiana anteny, bo w czasie odwilży teraz miała chwilowy problem.