Autor Wątek: Kodowanie kluczyka keyless  (Przeczytany 386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dsq1

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Kodowanie kluczyka keyless
« dnia: 09 Styczeń 2024, 10:33:35 »
Witam wszystkich,
Czy próbował ktoś kodować kluczyk na własną rękę ? Jakim ewentualnie sprzętem można by było spróbować zakodować kluczyki które padły z dnia na dzień ?

Offline ...kuba...

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 212
Odp: Kodowanie kluczyka keyless
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Styczeń 2024, 15:46:02 »
Baterie w pilotach wymienione? GDS, G-scan, albo jeszcze napisz na pw

Offline malerikula

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 149
Odp: Kodowanie kluczyka keyless
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Styczeń 2024, 16:52:08 »
autel km100, czy tango bezproblemu sobie też poradzi, auto odpala czy tylko zamykanie z pilota nie działa? Jeżeli chodzi o kodowanie bedziesz potrzebował pin, pamietaj że zaczynasz od zamykania a dopiero potem immo.

Offline dsq1

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Odp: Kodowanie kluczyka keyless
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Styczeń 2024, 12:48:36 »
Baterie wymienione. Padło z dnia na dzień. Aso krzyczy 450 zł za zakodowanie kluczyków. Z klamki normalnie otwieram auto i immo działa bez zarzutu. A wiem , że to lubi się samo rozkodować dlatego chciałem zainwestować kasę i samemu spróbować zrobić ale nie wiem czym. 

Offline malerikula

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 149
Odp: Kodowanie kluczyka keyless
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Styczeń 2024, 13:22:31 »
Pierwszy lepszy warsztat ci to zrobi za 100zl i ta opcja będzie najtańszą. Każde urządzenie będzie droższe.

Offline dsq1

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 8
Odp: Kodowanie kluczyka keyless
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Styczeń 2024, 14:16:01 »
Ogólnie mam ds150 ale tam nie ma opcji kodowania kluczyka tyko immo. A zwykły mechanik też raczej nie da rady albo ja takich znam co nie mają sprzętu do tego.

Offline malerikula

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 149
Odp: Kodowanie kluczyka keyless
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Styczeń 2024, 16:18:57 »
Gdzie mieszkasz? urzadzenie typu autel jest tak popularne że prawie na kazdym warsztacie jest. Co do scieżki mogę pomóc. Rozumiem że głowica to klon z chin, dwupłytowa, jedno? jakie układy? jakie firmware głowicy i jakie wersja programu? w prawdziwej wersji ori nauka kodu jest. Albo masz trefną wersję bo szło chyba z 20 wersji, albo program ma luki bo został do zarobku zcracowany. Ludzie są naiwni myślą że kupią klona za 150zł i będzie to samo jak ori za 15tys.Pozdrawiam:)
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2024, 16:33:02 przez malerikula »