Autor Wątek: Wiązka elektryczna pasa przedniego zamiennik  (Przeczytany 459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bonzaj

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
Wiązka elektryczna pasa przedniego zamiennik
« dnia: 27 Wrzesień 2023, 22:16:58 »
Witam.

Poszukuje wiązki elektrycznej  pasa przedniego do i30 z 2009 r . U mnie była część o nr 91870-2R020. Niestety jest duży problem z dostępnościa. Czy któryś z Was wie czy można stosować jakiś zamiennik z innym oznaczeniem bez szkody dla uzyteczności auta? 91870 to oznaczenie pasa przedniego natomiast ten drugi człon 2R020 to juz konkretny model. są  np 2R010 ale nie wiem czy będzie pasował. Ktoś cos? Lub moze macie taką wiazkę na zbyciu?

Offline ...kuba...

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Wiązka elektryczna pasa przedniego zamiennik
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Wrzesień 2023, 22:53:31 »
Napisz czy masz halogeny, czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy mozna dobrać z wyższej wersji wyposażenia wtedy kostki od dodatkowego wyposazenia będą po prostu luzem

Offline bonzaj

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
Odp: Wiązka elektryczna pasa przedniego zamiennik
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Wrzesień 2023, 20:13:51 »
Tak. Mam Halogeny, nie mam czujnika spryskiwaczy. Kierunkowskazy są w lusterku. A jest gdzieś rozpiska która wersja wiązki jest za co odpowiedzialna?

Offline ...kuba...

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Wiązka elektryczna pasa przedniego zamiennik
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Wrzesień 2023, 18:35:51 »
Jest, dopasowana jest pod kody wyposażenia da się to rozkodować i możesz założyć z „bogatszej” wersji wtedy będziesz miał tylko dodatkowe niewykorzystane przewody

Offline bonzaj

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
Odp: Wiązka elektryczna pasa przedniego zamiennik
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrzesień 2023, 22:01:03 »
A jest gdzies dostępna ta rozpiska? I kody wyposazenia zeby szło to jako dopasować. Szukałem ale na stronach z częsciami tylko mozna wybrac wesje wiazki ale bez szegolowego opisu.