Autor Wątek: [i20 PB] Lusterka manualne wymiana wkładu na podgrzewane  (Przeczytany 1190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ADMO74

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Lusterka manualne wymiana wkładu na podgrzewane
« dnia: 24 Wrzesień 2023, 13:38:44 »
Witam w moim hyundai i20 pb 2014 lift mam lusterka zewnętrzne manualne  idzie zima chcę wymienić wkłady lusterek na podgrzewane mam pytanie czy ktoś wymieniał same wkłady, czy instalacjia jest może wyprowadzona i jest schowana w drzwiach drugie moje pytanie czy do tylnych drzwi jest podciągnięta instalacjia do podłączenia głośników.

Offline ...kuba...

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 212
Odp: Lusterka manualne wymiana wkładu na podgrzewane
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Wrzesień 2023, 18:42:55 »
Co do instalacji do bocznych lusterek Hyundai nie ma w zwyczaju instalowania przewodów które fabrycznie nie są używane… ale sprawdzisz to w bardzo prosty sposób demontując „trójkąty” maskownice w rogu drzwi od wewnątrz w miejscu lusterek. Sprawdź czy masz w ogóle tam miejsca na kostki elektrycznie.

Offline ADMO74

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: Lusterka manualne wymiana wkładu na podgrzewane
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Październik 2023, 20:45:02 »
Sprawdzone niestety ale kostek nie ma w lusterkach nie ma też instalacji w drzwiach . Może poszukać przewodu szyby tylnej w wiązce  z przodu idącej na tył  i tam się wpiąć  działało by jak orginalne razem z szybą

Offline ...kuba...

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 212
Odp: Lusterka manualne wymiana wkładu na podgrzewane
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Październik 2023, 18:31:08 »
Możesz tak zrobić, będzie zabawy z przewodami.. ale jeśli skompletujesz materiały to postaram się powiedzieć Ci gdzie oryginalnie połączone są przewody podgrzewania lusterek w instalacji podłogowej do przełącznika. Tak niestety tutaj jest.. Hyundai ma 20rodzajów każdej wiązki w zaleźności od wyposażenia... i nie robi bonusów w postaci dodatkwoych niewykorzystanych fabrycznie przewodów... ;/

Offline ADMO74

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: Lusterka manualne wymiana wkładu na podgrzewane
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Październik 2023, 19:19:27 »
Mam potrzebne elementy jak możesz to pisz gdzie najlepiej się podłączyć znalazłem  kabel gruby pomarańczowy ogrzewania szyby tył leci w wiązce po lewej stronie musze kabel plusowy ciągnąć  przez całe auto najwięcej zabawy bendzie przerobić kostki które są w słupku żeby kabel przeszedł .

Offline ADMO74

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: Lusterka manualne wymiana wkładu na podgrzewane
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Październik 2023, 16:25:57 »
Lusterka zrobione 4 godziny  zabawy grzeją  razem  z tylna szybą dużo  rozbierania  w środku  by dostać  się  do kostek jak ktoś  chce to jest spokojnie do zrobienia  temat mogę  zamknąć.