Autor Wątek: Kierunkowskaz w lusterku polift  (Przeczytany 728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubai30

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Kierunkowskaz w lusterku polift
« dnia: 10 Lipiec 2023, 20:30:15 »
Witam, jestem posiadaczem I30 FD z końcówki 2011 roku. Jakiś czasu temu dostała się woda do LED'a w lusterku. Ja trochę olałem temat, aż w końcu przestał działać. Chciałem kupić nowego i tutaj pojawiły się schody.  Wszystkie dostępne części są do wersji przed liftem. Nigdzie nie mogę znaleźć wersji pasującej do mojej. Chodzi o wejście na złącze zasialania, które u mnie jest po środku a we wszystkich dostępnych w necie to wejście jest na końcu/ z boku. Zdjęcie poglądowe o co dokładnie chodzi.

Czy ktoś z was posiada lub wie gdzie mógłbym dostać ten kierunek? Ja już nie mam pomysłów.

PS. Z tego co wiem to dostać można... w ASO za jakieś 4 stówki  :o Próby naprawy były jednak bez skutku.

Offline Akustyczny

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 90
Odp: Kierunkowskaz w lusterku polift
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2023, 07:05:38 »
A nie próbowałeś na Ali?

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-hyundai-i30-wing-mirror-indicator.html

Jest tego sporo - może da się coś dobrać..

Ja miałem kiedyś podobny problem z lampką stop (górna, na klapie). W Polsce chore ceny, a na Ali co najmniej 50% taniej).
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2023, 07:23:52 przez Akustyczny »

Offline kubai30

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Odp: Kierunkowskaz w lusterku polift
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipiec 2023, 20:01:16 »
A nie próbowałeś na Ali?

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-hyundai-i30-wing-mirror-indicator.html

Jest tego sporo - może da się coś dobrać..

Ja miałem kiedyś podobny problem z lampką stop (górna, na klapie). W Polsce chore ceny, a na Ali co najmniej 50% taniej).

Szukałem na ali również, jednak w jaką ofertę bym nie wszedł to wszystkie niestety z wejściem po boku :(

Offline Akustyczny

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 90
Odp: Kierunkowskaz w lusterku polift
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec 2023, 08:14:08 »
To lipa. Ja bym chyba w akcie desperacji zrobił tak:
zamówił z ALI z gniazdem w złym miejscu. Próbował przelutować płytkę z gniazdem od starego do nowych diod. I taki Frankenstein..

Offline kubai30

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 4
Odp: Kierunkowskaz w lusterku polift
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2023, 17:31:33 »
To lipa. Ja bym chyba w akcie desperacji zrobił tak:
zamówił z ALI z gniazdem w złym miejscu. Próbował przelutować płytkę z gniazdem od starego do nowych diod. I taki Frankenstein..
No chyba będę musiał tak zrobić. Pisałem z chłopakiem który miał podobny problem to on akurat pisał do uszkodzonych na części i za 5 razem trafił i kupił. No musze popróbować...

Offline Akustyczny

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 90
Odp: Kierunkowskaz w lusterku polift
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Lipiec 2023, 07:39:07 »
Jeśli cena w ASO jest jak piszesz, to taniej znajdziesz studenta-elektronika, co Ci to przelutuje ze starego do nowego i jeszcze podziękuje..
Tak czy inaczej, powodzenia :)