Autor Wątek: Radio z androidem  (Przeczytany 516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sowa

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 19
Radio z androidem
« dnia: 27 Czerwiec 2023, 11:28:43 »
Witam mam pytanie czy ktoś kupował radio z androidem z alli express  a może z allegro jak wam śmiga jakie parametry warto zwrócić uwagę i może jakieś linki z góry dziękuję

Offline HUIX35

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 33
Odp: Radio z androidem
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2023, 18:45:12 »
Wszystko zależy jakie masz obecnie radio, czy maszt sterowanie na kierownicy, GPS, czy masz kamerę cofania to będzie problem bo trzeba trochę przeróbek w instalacji albo specjalnych adapterów żeby to działało. Jeżeli masz zwykłe radio to raczej problemów z zamontowaniem nie powinno być. W niektórych radiach z androidem  w opisie podają np że nie będą działać z orginalną kamera itd.

Offline Sowa

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 19
Odp: Radio z androidem
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2023, 20:45:27 »
Brak kamery fabrycznej a radio bez nawigacji może ktoś zmieniał i może podrzucić zdjęcia albo link gdzie zostało zakupione

Offline Kalbar

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 10
Odp: Radio z androidem
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2023, 10:53:51 »
Ja zakupiłem na allegro radio z androidem. Nie miałem fabrycznie radia z navi ani bloototh w kierownicy. Wersja bieda :P. Podłączyłem bez problemu radio i wszystko śmiga. Z mojej perspektywy nie kupuj tylko 1/16GB. Za słabe według wszelkich opisów jakie czytałem przed zakupem. Mam 2/32 GB i śmiga nie zacina. Podsyłam przykładowy link. Ja zakupiłem taki model.
https://allegro.pl/oferta/radio-android-hyundai-tucson-ix35-2009-2015-kam-11049891425