Autor Wątek: LPG TECH - nizsze obroty przy zasilaniu benzyna  (Przeczytany 3628 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Cliper

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 11
LPG TECH - nizsze obroty przy zasilaniu benzyna
« dnia: 24 Czerwiec 2023, 18:27:06 »
Witam.
Miesiac temu zamontowali mi instalacje LPG TECH . Bylbym zadowolony , gdyby nie to ze obroty na biegu jalowym spadly do 650 - zarowno  przy zasilaniu gazem jak i benzyna. Gosc z warsztatu mowi ze mapy LPG sa zestrojone dobrze i skoro na benzynie ma niskie obroty,to nic wiecej nie moze zrobic i ze to wogole nie jest problem. Wiem ze sterownik auta jest na stale polaczony z gazowym przez OBD i w tym upatruje problemu,tylko nie mam pojecia co mozna z tym zrobic.Czy ktos mial podobnie?

Offline ...kuba...

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 212
Odp: LPG TECH - nizsze obroty przy zasilaniu benzyna
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2023, 09:55:41 »
z ciekawości.. - skąd jesteś? też zakłądałem taką instalację gazową i nie mam z nią problemów. Długie przytrzymanie przycisku od włączania gazu wyłącza komunikację z CAN możesz spróbować chwilę tak pojeżdzić - po prostu instalacja gazowa nie będzie robiła korekt na podstawie pobranych wartości z can.

Offline Cliper

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 11
Odp: LPG TECH - nizsze obroty przy zasilaniu benzyna
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Czerwiec 2023, 20:11:30 »
Jestem z Częstochowy. Dlugie przytrzymanie przycisku ?Ale w ktorym momencie ?Pobowalem juz odpiac aku na chwile,wylaczylem instalacje LPG, na wolnych obrotach silnik pracowal az osiagnal temp.90 stopni,pozniej kilkanascie km.na benzynie i nic - obroty na jalowym 650 na obu paliwach  :-\