Autor Wątek: Wyciek na wybieraku skrzyni biegow  (Przeczytany 424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cliper

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 11
Wyciek na wybieraku skrzyni biegow
« dnia: 22 Czerwiec 2023, 11:35:39 »
Witam. Auto ma ledwie 45 tys.km.-ale nie mam juz gwarancji,wiec musze sam zajac sie problemem. Miesiac temu bylo ok,teraz skrzynia od gory mokra - jestem prawie pewien ze wyciek przy tulei wybieraka. Moze ktos mial podobny problem?A moze ktos wie jaki zimering tam przychodzi?W serwisie chca 5 dyszek za cos takiego ,ale chyba wolalbym kupic inny skoro oryginal tak szybko puscil.Moze ktos potrafi rozszyfrowac wymiary czesci 43126 32000FFF ?

Offline mayos

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 16
Odp: Wyciek na wybieraku skrzyni biegow
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Czerwiec 2023, 14:35:40 »
nie mam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale dwa razy już mi to robili na gwarancji. Myślałem, że po pierwszym razie spokój będzie, ale po roku przypadkiem znów mokro. Mokro patrząc od spodu. Od góry nie zaglądałem.

Offline Cliper

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 11
Odp: Wyciek na wybieraku skrzyni biegow
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Czerwiec 2023, 16:40:11 »
 
  Ja ostatnio wytarlem olej ,pokrecilem odpowietrznikiem i ..... jakby przestalo cieknac. Ciezko na sto proc.stwierdzic ,bo nie mylem skrzyni,ani nawet nie wymontowalem kosza na akumulator,wiec nie bylo idealnie sucho,ale napewno olej nie cieknie,mozliwe ze sie delikatnie poci - musze dluzej poobserwowac.Moze problem jest w odpowietrzniku ?? Tak czy inaczej teraz zastanawiam sie czy nie nalezaloby uzupelnic poziom,tylko czym? Jakos nie moge znalezc tych olei z ksiazki serwisowej.