Autor Wątek: stuki tył zawieszenia  (Przeczytany 1214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomaszek06

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 29
stuki tył zawieszenia
« dnia: 15 Czerwiec 2023, 20:09:24 »
witam.zaptanie.slychac stuki dochodzace z tylnego zawieszenia,szczegolnie dobze slyszalne przy przejezdzaniu przez nierownosci typu torowisko.zawartosc bagaznika sprawdzona.kolo zapasowe dobze przymocowane.nic luzem w bagazniku.z tego powodu
:wymienione amorki plus mocowania.wymienione tuleje tylnego zawieszenia.na diagnostyce diagnosta tez nic nie zauwazyl,ze wszystko na sztywno w tylnym zawieszeniu....przejazdzka z mechanikiem i nadal brak pomyslow  :-\

Offline tomaszek06

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 29
Odp: stuki tył zawieszenia
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Wrzesień 2023, 09:49:30 »
witam.temat moge zamknac.problem odnaleziony przypadkiem.pojechalem na ustawienie zbieznosci ,bo autko troszke mi uciekalo na prawo.okazalo sie ze mam drazki przod do wymiany.ale na warsztacie powiedzieli ze sprawdza cala geometrie przod-tyl.i okazalo sie ze tylne drazki mam wybite.i to one byly przyczynkiem stukow z tylu.pozdrawiam

Offline Lipopolitanczyk

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 13
Odp: stuki tył zawieszenia
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Październik 2023, 20:52:51 »
Mam identyczny problem i identyczne objawy.
Tak samo nikt nie umie znaleźć przyczyny.
Diagnosta że wszystko sztywne a mechanik że zero luzów.

Offline tomaszek06

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 29
Odp: stuki tył zawieszenia
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopad 2023, 08:03:20 »
tylne drążki podobno tak  umiejscowionej raczej ich mocowanie, ze nie widać czy są wybite-zakończone są śrubami regulacyjnymi do ustawienia zbieżności z tylu i u mnie tam były wybite drążki w miejscu regulacji