Autor Wątek: zabezpieczenie felg/opon tucson jm  (Przeczytany 970 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lordofchaos

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 7
zabezpieczenie felg/opon tucson jm
« dnia: 13 Czerwiec 2023, 18:40:28 »
Miłego dnia,

ostatnio w mojej okolicy, pewnie nie tylko w mojej, pojawili się nocni "przytulacze" kół,
mój stoi prawie w klatce, 3 kamery, więc sobie wmawiam, że jest okej
chce drogą kupna nabyć nakrętki zabezpieczające, wiem... wiem...
jak się uprą to i tak "przytulą", ale czemu im nie utrudnić, szczególnie, że mam roczne opony

z góry dziękuje za jakieś podpowiedzi, na które się zdecydować, jakiś tam wybór jest

pozdr

Offline Shadows

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 508
Odp: zabezpieczenie felg/opon tucson jm
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwiec 2023, 00:18:19 »
Kamera jest zabezpieczeniem tylko na głupca, ale i to nie jest pewnikiem, bo Policja po wizerunku może złodzieja nigdy nie znaleźć, a lepszy złodziej się zamaskuje.
Nakrętek zabezpieczających jest milion, utrudnić można jeszcze bardziej stosując na kołach np dwa, trzy komplety różnych nakrętek.
Ogólnie na ten temat nie ma pewnych nakrętek, bo dobry złodziej wszystko rozpracuje jak będzie chciał. A jak go zdenerwujesz zabezpieczeniami, to postanowi zrobić wszystko Tobie na przekór, aby Ci pokazać, że jest lepszy.

U mnie wszystkie pomieszczenia typu, garaże, kotłownia, piwnice są podpięte pod alarm domowy. Alarm domowy jest połączony z firmą ochroniarską, która średnio dociera w pięć minut do celu. Innych dobrym zabezpieczeniem jest działko średniego kalibru aktywowane czujką ruchu. Takiego niestety nie posiadam.

Offline Dajgung132

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 41
Odp: zabezpieczenie felg/opon tucson jm
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipiec 2023, 09:35:23 »
Niestety sprawny złodziej rozpracuje każde zabezpieczenie. Z tego co mówisz musi mieć opracowany jakiś plan działania, skoro sytuacja się powtarza w całej okolicy