Autor Wątek: [Getz] Małą prośba do posiadaczy gacków  (Przeczytany 1390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andy

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 156
Małą prośba do posiadaczy gacków
« dnia: 09 Czerwiec 2023, 10:12:07 »
Cześć,

mam taką małą prośbę do posiadaczy gacków. Czy działa Wam nadmuch do kabiny przy wyłaczonym zapłonie i w ogóle
przy wyjętym ze stacyjki kluczyku? Mnie to działa, a mam wrażenie (ale nie pewność), że tak wześniej nie było.

To samo dotyczy elektrycznych szyb, jęsli ktoś posiada, czy działają przy wyjętym kluczyku?

Offline robaszek127

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1451
Odp: Małą prośba do posiadaczy gacków
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Czerwiec 2023, 18:57:29 »
Musisz mieć coś pokombinowane bo szyby i dmuchawa działają na zapłonie. Więc bez kluczyka nie powinny działać.

Offline Andy

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: Małą prośba do posiadaczy gacków
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Czerwiec 2023, 20:54:21 »
Nie wiem co się stało. Parę dni temu zmieniałem przełącznik zespolony, po paru dniach okazało się, że nie działaja mi światła stopu, ale tak naprawdę nie wiem, kiedy przestały działać.  Wymieniłem 15A bezpiecznik, żarówki i stopy już działają.  Zastanawiam się, czy coś dodatkowego się nie stało, kiedy zepsuł się ten przełącznik zespolony od  włączania świateł.

Dodatkowo też gniazdo zapalniczki jest cięgle pod napięciem, a tu jestem pewien, że na pewno tak nie było, bo mam tam podłączoną kamerkę, która się wyłaczała po wyłączeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka.

Nie wiem co może być, że nie odcina prądu od tych rzeczy. Może jakiś przekaźnik? Najłatwiej auto oddać do elektryka, ale
usterka pewnie prosta i do samodzielnego nareperowania. Jak się wie gdzie szukać...

Offline Andy

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: Małą prośba do posiadaczy gacków
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Lipiec 2023, 10:17:15 »
Problemem było zwarcie na kostce od stacyjki.