Autor Wątek: radio 8 cali  (Przeczytany 676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bronek988

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 15
radio 8 cali
« dnia: 02 Kwiecień 2023, 10:15:24 »
Witam serdecznie, nie wiem czy watek w dobrym miejscu ale mam kilka pytan bo stalem sie szczesliwym chyba posiadaczem i30 z 2019r. Otoz mam radio dotykowe 8 cali wygladowo pierwszy raz takie widze bo przyciski z prawej od dolu mam tj w 1 podzielony gwiazdke i ustawienia. Na dachu pletwa czyli antena z dab i gps jak wyczytalem w instrukcji a radio nie ma daba.
Taka funkcje sie jakos wlacza czy cos? Karty na sd tez nie mam nie ma slotu w ogole to raczej navi nie ma ale ten dab mnie ciekawi i nurtuje. Z gory dzieki za pomoc

Offline piotri

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 67
Odp: radio 8 cali
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2023, 12:48:43 »
Hmm. Płetwa chyba nie mówi, że będzie DAB. Mam płetwę, ale też nie mam ani Navi ani DAB.

Offline Nowy

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 16
Odp: radio 8 cali
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwiecień 2023, 17:33:21 »
Mój Hyundai ma "płetwę rekina" jako antenę i radyjko z małym czarno-białym ekranikiem (nie dotykowym) ale radio DAB+ śmiga w nim aż miło !

Offline piotri

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 67
Odp: radio 8 cali
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień 2023, 23:00:20 »
No takl, ale twój jest poliftowy, a nasz niestety przed jesli się nie myle oczywiście

Offline taki--jeden

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 43
Odp: radio 8 cali
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Kwiecień 2023, 18:29:16 »
Najlepiej byłoby wyjąć radio i sprawdzić - DAB ma swoją własną antenę. Zresztą u mnie pomimo jej niepodłączenia coś tam czasem z DAB złapie - widać na liście stacji czy jest DAB czy FM.