Autor Wątek: Urwane lusterko boczne hyundai i40 "tuleja"  (Przeczytany 477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartekk

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 5
Urwane lusterko boczne hyundai i40 "tuleja"
« dnia: 10 Sierpień 2022, 18:11:31 »
Witam,
 Tak jak w temacie, mam oberwane lusterko boczne w hyundai i40 2012r (prawe 6pin)
Lusterko nie jest składane elektrycznie tylko mechanicznie.
Lusterko jest praktycznie calutkie, dobre i potrzebuje tylko jednej części, mianowicie: Czarnej plastikowej tulejki która siedzi w sprężynie, zapewne aby móc składać lusterko ręcznie.
Temat generalnie ciężki bo o częściach to chyba mogę zapomnieć, dzwoniłem na serwis to Pan mnie potraktował jak kosmitę i zaproponował całe lusterko za 1700zl...
Więc zacząłem szperać po internecie, jakieś używki znalazłem za ok 600zl z UK ale to dalej nie rozwiązuje tematu bo lusterka z UK nie pasują... więc postanowiłem je rozkręcić na części pierwsze i tak jak wspominałem już wcześniej, uszkodzona jest czarna plastikowa tulejka która siedzi w sprężynie, powylamywane ma ząbki...
Więc dalej przeszperałem internety ale znalazłem tylko i wyłącznie coś takiego jak na zdjęciach, aukcja na allegro, jest to tulejka co prawda do nissana, bodajże qashqai II , jukę,  x trail, tulejka wygląda bardzo podobnie ale nie wiem czy będzie pasować, musiałbym zaryzykować i kupić (poprosiłem sprzedawcę o jakieś wymiary bo w opisie nic nie ma) I teraz pytanie, czy już ktoś walczył z podobnym tematem? Bardzo ciężko o tego typu części do hyundaiów nad czym bardzo ubolewam bo jak przychodzi co do czego to zazwyczaj wszystko występuje w komplecie i kosztuje straszne pieniądze Więc szukam alternatywy, bardzo byłbym wdzięczny za pomoc i pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2022, 18:14:07 przez Bartekk »