Autor Wątek: Dokładka tempomatu i30 II 2016 1.4 RUN  (Przeczytany 1783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klepacz82

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 14
Odp: Dokładka tempomatu i30 II 2016 1.4 RUN
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Lipiec 2022, 13:02:21 »
Kolego tomasz0303 pytanie:
według Ciebie jak zamontujetaki zwijacz to zasadniczo nic nie bedę musiał przerabiać i tempo powinno działać?
Na ten  moment nie interesuje mnie ogrzewanie kiery.
Pozdrawiam!
Pojechałem do hurtowni i kupiłem taśmę(zwijak) o takim symbolu 93490-3R311 jak ta z aliexpresa ( bo przecież nie bede czekał miesiąć ) i wszystkie wtyczki pasowały po obu stronach! Przeznaczony do KIA OPTIMA III 2010-2015.

Tempomat działa !!! :D - omg!:)

Jest tylko jeden problem - jak przytrzymuje na zapłonie przycisk TRIP i chce wejśc do menu na desce rozdzielczej to mam komunikat, że muszę stanąć samochodem, żeby wejść do menu....a ja stoje i mam tylko zapłon załączony :/
Jeszcze nie założyłem poduchy i nie podpiąłem klaksownu ale nie wiem czy to przez to.
Może ktoś się orientuje ocb?

Dziękuje wszystkim kombinatorom hyundaiowym za pomoc - jak ogarnę to menu o już będe mega zadowolony! Póki co jestem super zadowolony:D

Offline klepacz82

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 14
Odp: Dokładka tempomatu i30 II 2016 1.4 RUN
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Lipiec 2022, 13:30:44 »
Tak już wiem - żeby wejśc do menu samochodu na desce to trzeba miec ręczny zaciągnięty :)

MEGA sie teraz cieszę !!!

Idę się naebac ze szczęścia - Wasze zdrowie !!! THX !

Offline ZYGIniemce

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 164
Odp: Dokładka tempomatu i30 II 2016 1.4 RUN
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Lipiec 2022, 14:20:53 »
Ja u siebie też dokładałem tempomat, kupiłem tylko przyciski od sterowania w kierownicy, wiązki nie zmieniałem i wszystko działa, wcześniej miałem przyciski do sterowania radiem

Offline tomasz0303

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 49
Odp: Dokładka tempomatu i30 II 2016 1.4 RUN
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Lipiec 2022, 19:55:16 »
Witam kolego klepacz82 tak potrzebujesz taki zwijacz będzie wszystko działać ,oczywiście bez podgrzewania kierownicy Taki właśnie zakupiłem i zamontowałem u siebie przy dokładce ogrzewanej kiery. Ja nie pozbywał bym się kierownicy kiedyś w przyszłości podłączysz podgrzewanie zaje fajna sprawa w zimę .Spawa nie jest skomplikowana , wszystko jest w TinyPortal Download.
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2022, 19:58:16 przez tomasz0303 »

Offline klepacz82

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 14
Odp: Dokładka tempomatu i30 II 2016 1.4 RUN
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Lipiec 2022, 12:32:09 »
Witam kolego klepacz82 tak potrzebujesz taki zwijacz będzie wszystko działać ,oczywiście bez podgrzewania kierownicy Taki właśnie zakupiłem i zamontowałem u siebie przy dokładce ogrzewanej kiery. Ja nie pozbywał bym się kierownicy kiedyś w przyszłości podłączysz podgrzewanie zaje fajna sprawa w zimę .Spawa nie jest skomplikowana , wszystko jest w TinyPortal Download.

Dziękuje kolego tomasz0303 - połączyłeś mi klocki tym "zwijaczem". To był klucz! :)
Gościu w sklepie z częściami sie dziwił, że tak można - se myślę - co on foruf hundaia nie czyta :D

Możliwe, że kiedyś dobiorę się do ogrzewania. Sciagnąłem sobie ten schemat jak to podłączyć.
Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie !!!
3maj się!