Autor Wątek: KAMERA COFANIA  (Przeczytany 1165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZYGIniemce

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 164
KAMERA COFANIA
« dnia: 19 Kwiecień 2022, 21:30:53 »
Witam czy ktoś może montował u siebie kamerę cofania? Jaka sprawdzona możecie polecić?

Offline ZYGIniemce

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 164
Odp: KAMERA COFANIA
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Kwiecień 2022, 19:07:32 »
I jeszcze mam pytanie którędy biegnie wiązka od wstecznego?

Offline ZYGIniemce

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 164
Odp: KAMERA COFANIA
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwiecień 2022, 16:47:12 »
Ktoś pomoże ,bo chciałem się podpiąć jakoś bliżej a wsteczny jest w klapie i trochę kiepsko ciągnąć kabel przez całą klapę

Offline ZYGIniemce

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 164
Odp: KAMERA COFANIA
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj 2022, 15:51:23 »
Nikt nie pomoże?

Offline Ryba1133

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 6
Odp: KAMERA COFANIA
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Czerwiec 2022, 22:07:35 »
W minioną sobotę montowałem kamerę cofania. Kamera do radia z androidem, auto kombi więc miałem zaślepkę pod fabryczną kamerę i w to miejsce została zamontowana dedykowana kamera. Podłączenie w klapie do kostki od wstecznego i przeciągnięcie kabli przez przepust pomiędzy klapą a karoserią. Kabel puściłem podsufitką do słupka A i pod deską do radia. Ogólnie robota na godzinę czasu.

Offline cinekxpl

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 12
Odp: KAMERA COFANIA
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lipiec 2022, 06:23:45 »
W minioną sobotę montowałem kamerę cofania. Kamera do radia z androidem, auto kombi więc miałem zaślepkę pod fabryczną kamerę i w to miejsce została zamontowana dedykowana kamera. Podłączenie w klapie do kostki od wstecznego i przeciągnięcie kabli przez przepust pomiędzy klapą a karoserią. Kabel puściłem podsufitką do słupka A i pod deską do radia. Ogólnie robota na godzinę czasu.

Mogę wiedzieć jaka dokładnie kamera kupiłeś ?

Offline ZYGIniemce

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 164
Odp: KAMERA COFANIA
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Lipiec 2022, 07:07:38 »
Zamontowałem i ja kamerę z Ali w zderzaku między lampkami podświetlenia tablicy,w komplecie była otwornice więc poszło bez problemu ,plus ze wstecznego wziąłem z centralki czujników parkowania która znajduje się z tyłu przy nadkolu od strony kierowcy i tam właśnie idzie plus od cofania więc nie musiałem ciągnąć kabli przez z klapy, a przewody od kamery puściłem przez otwór gdzie idzie wiązka od czujników i wszystko działa

Offline Specnarz

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
Odp: KAMERA COFANIA
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Październik 2022, 19:52:08 »
Cześć. Dla autora postu pewnie już za późno ale może komuś innemu się przyda.
Montowałem ostatnio czujniki w roczniku 2013 i kostka ze światłami do klapy znajduje się pod tworzywową tapicerką na lewym tylnym słupku, w połowie wysokości pomiędzy podsufitką a pokrywą bagażnika. Wcześniej trzeba zdjąć wykładzinę bagażnika po lewej stronie.
Symbol wtyczki GF 501a730.