Autor Wątek: Oświetlenie bagażnika - niedostępna żarówka  (Przeczytany 1499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JarekEm

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 14
Oświetlenie bagażnika - niedostępna żarówka
« dnia: 27 Październik 2021, 19:24:39 »
Cześć!
Ponieważ przestało mi świecić światło w bagażniku chciałem wymienić żarówkę. Elegancko wymontowałem ją i poszedłem do sklepu z częściami motoryzacyjnymi. Jak wielkie było zaskoczenie obsługi „co to za dziwna żarówka” i niestety ale nigdzie do tej pory nie udało mi się znaleźć, jedynie na stronie sklepu (nie wiem czy mogę podać nazwę) widnieje takowa żarówka ale nie ma żadnych danych żeby sprawdzić czy to na pewno ta. Czy ktoś wymieniał już może i podzieli się informacja gdzie kupował? Numer części 1864505009N.
Pozdrawiam!

Offline tomilipin

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 282
Odp: Oświetlenie bagażnika - niedostępna żarówka
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2021, 16:04:43 »
Jest cały temat o żarówkach, również w bagażniku: http://hyundaiklub.pl/index.php/topic,13648.0.html

Offline JerzyR

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 38
Odp: Oświetlenie bagażnika - niedostępna żarówka
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Styczeń 2023, 10:06:02 »
kupiłem ledowe, którezaczeły migać po 2-3 miesiącach. Wróciłem do zwykłych. Kupiłem 10 pak Żarówka Osram C10W 10 W OSRA6438

Offline ...kuba...

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 221
Odp: Oświetlenie bagażnika - niedostępna żarówka
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Styczeń 2023, 11:49:00 »
kupiłem ledowe, którezaczeły migać po 2-3 miesiącach.
Ja u siebie mam w całym wnętrzu ledy w sumie ponad 6 sztuk, kupowałem najtańsze, ale wszystkie te żarówki przerobiłem ponieważ przy zasilaniu ~14.4V (ładowanie z alt.) zasilanie diod przekracza nominalne wartości co skraca ich żywotność...
Jakby ktoś chciał mogę przerobić kilka tych ledowych żarówek, ale koszt jest tak mały, że koszty wysyłek przekracza kilkukrotnie wartość całej "operacji"..