Forum > Kona

Kona z USA

<< < (2/2)

emiliano:
Bawiłem się testerem, ale nic nie urządziłem. W zegarach nie ma wogle diody do tylnego światła przeciwmgłowe.

siwan:
Udało się to jakoś rozwiązać z tym przeciwmgłowymi? A jak wygląda sprawa z kierunkami i mijania w konie? Zastanawiam się nad sprowadzeniem z USA i wolał bym wiedzieć co mnie czeka.

emiliano:
Nie ma w liczniku diody do przeciwngielnego. więc pewnie zegar i BCM nie obsługuję. Odpuściłem temat. Dostawiłem mały ładny przycisk i jest ok.

craft:
Pytanie do wszystkich, którzy mają Kone z USA i mają fabrycznie na wyposażeniu światła automatyczne oraz czujnik deszczu - czy u Was zachodzi przełączanie świateł z dziennych na mijania w trakcie rozpoczęcia pracy wycieraczek, czy jednak musicie je ręcznie przestawić na manetce?

matatarb:
Witam,  mam pytanie w nieco innej kwestii ale również dotyczące Kony sprowadzanego z USA. W chwili obecnej stoję przed zakupem kompletnego zderzaka i ten w najlepszym stanie pochodzi z Kony hybrid 2019 r.
Pytanie czy zderzak z Kony hybrid i zwykłej kony jest taki sam czy są jakieś minimalne różnice o ktorych nie wiem? Na pierwszy rzut oka zderzaki wyglądają identycznie.

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej