Autor Wątek: Wymiana radia  (Przeczytany 2496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lxkn

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Wymiana radia
« dnia: 17 Czerwiec 2021, 08:01:45 »
Hej, czy próbował ktoś wymieniać fabrycznie radio bez dotyku na radio fabryczne z android auto w wersji comfort? Sa jakieś problemy? Z tego co przeczytałem chińskie zamienniki maja beznadziejne mikrofony, chyba że ktoś ma lepsze doświadczenie to możecie dać znać na co warto,  chociaż chyba bym wolał zostać przy fabrycznym. Jest to rabialne bez problemu?

Offline Przemo1935

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 6
Odp: Wymiana radia
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwiec 2021, 19:01:26 »
Ja wymienilem moje zwykle na takie z dotykowym wyświetlaczem, pierwsza proba byl chinczyk ale sterowanie wxkierownicy nie dzialalo i wyswietlacz byl mega jasny, zakupilem wiec takie z nawi i tu pojawil sie kolejny problem musialem wymienic kratke ponozej z przyciskiem awaryjnych..radio dziala mapu kupilem i zewnetrzna antene gps , problem z brakiem mikrofonu do rozmow , i wyświetla sie komunikat o tym zeby nie rozladowac aku..bede rozkminil jak ogarnac fabryczny mikrofon lub zamiennik i znalazlem firme w Łodzi do ktorej sie zglosze odnośnie komunikatu...

Offline lxkn

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Odp: Wymiana radia
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwiec 2021, 09:52:48 »
Czyli sprawa nie wygląda tak prosto jak by sie wydawało? Sam fabryczny jest zupełnie innych wymiarów? W takim razie chyba odpuszczę zabawę  :(

Offline mag

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 16
Odp: Wymiana radia
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Czerwiec 2021, 00:13:25 »
wyświetla sie komunikat o tym zeby nie rozladowac aku

Przez chwilę jeździłem zastępczym w wersji comfort 2021 i tam fabryczne radio na postoju też wywalało komunikat o tym by nie rozładowywać aku.

Offline Przemo1935

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 6
Odp: Wymiana radia
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Czerwiec 2021, 22:04:22 »
Na postoju prawidlowo, ale nie podczas jazdy..

Offline taki--jeden

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 43
Odp: Wymiana radia
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lipiec 2021, 12:10:06 »
Ja wymieniłem swoje 8 calowe z AA i kamerą cofania na wersję z fabryczną nawigacją - praktycznie plug&play, stare radio ma 1 duża podwójną wtyczkę i 3 mniejsze, nowe to samo. Mam wersję Comfort z rekinem na dachu i zastanawiałem się czy jest wiązka  i antena do GPS - była.

Po przekładce aktualizacja map i wszystko śmiga - nawet pojawiło się dodatkowe menu w komputerze pokładowym z ekranem, który pokazuje kompas albo podpowiedzi nawigacji gdy jest wyznaczona trasa. Radia z tego co widzę są dostępne na allegro/olx, największy problem to kratka środkowego nawiewu ze slotem na kartę SD - taka jest jedna za...250 zł.