Forum > ix35 EL

[ix35 EL] BUM, TRACH

<< < (4/5) > >>

Gringo:

--- Cytat: "firefighter1" --- no i nieszczęsna naklejka rejestracyjna na szybie..
--- Koniec cytatu ---
To akurat jest pikuś - spece od wymiany szyb mają opracowany sposób. Ćwiczyłem to na innym aucie ;-)

Zbyszek:
Jakby co naklejka kosztuje w urzędzie bodajże 10 zł. jak pamiętam.

firefighter1:
Zadzwonił do mnie "likwidator szkody" z pizetju (PZU) powiedział, że otrzymał wszystkie niezbędne dokumenty i, że teraz musi jedynie otrzymać potwierdzenie od samego sprawcy czyli miasta stołecznego Warszawa o czym mnie powiadomi  :shock: na razie sprawność i poprawność załatwiania sprawy wynosi 100%, aż się  boję :oops:

jacek2:
Mogę też zaliczyć siebie do pechowców. Wychodzę wczoraj z roboty i patrzę---oczom nie wierzę. Na tylnym prawym błotniku na tym wytłoczonym rancie nad samym kołem wgniot wielkości kolana z resztkami czerwonego lub bordowego lakieru. Mało mnie szlag nie trafił na miejscu. Nikogo nie ma, nikt nic nie widział. Sprawdzam na monitoringu podglądowym firmy- niestety poza zasięgiem kamer mój hyuiek się znajdował.
Jest teraz już naruszony. Niby niewielkie wgniecenie- blacharz sobie z tym poradzi i pomaluje za jedyne ok 400 zł (już u niego byłem) Ale auto już ma znamie........

Mocno zabolało, że się dupek jakiś nie przyznał..... :evil:  :roll:

firefighter1:
no to piknie, hm czerwony to u mnie jeździ jedna pani czerwoną Hondą i jak widzę to parkowanie to muszę oczy przymknąć. Samochody dla nie których powinny być z kauczuku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej