Autor Wątek: [ix35 EL] BUM, TRACH  (Przeczytany 16581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gringo

  • Gość
[ix35 EL] BUM, TRACH
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Kwiecień 2012, 17:04:15 »
Cytat: "firefighter1"
no i nieszczęsna naklejka rejestracyjna na szybie..
To akurat jest pikuś - spece od wymiany szyb mają opracowany sposób. Ćwiczyłem to na innym aucie ;-)

Offline Zbyszek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1311
[ix35 EL] BUM, TRACH
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Kwiecień 2012, 19:01:58 »
Jakby co naklejka kosztuje w urzędzie bodajże 10 zł. jak pamiętam.

firefighter1

  • Gość
[ix35 EL] BUM, TRACH
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Kwiecień 2012, 15:52:20 »
Zadzwonił do mnie "likwidator szkody" z pizetju (PZU) powiedział, że otrzymał wszystkie niezbędne dokumenty i, że teraz musi jedynie otrzymać potwierdzenie od samego sprawcy czyli miasta stołecznego Warszawa o czym mnie powiadomi  :shock: na razie sprawność i poprawność załatwiania sprawy wynosi 100%, aż się  boję :oops:

Offline jacek2

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 547
[ix35 EL] BUM, TRACH
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Kwiecień 2012, 11:25:45 »
Mogę też zaliczyć siebie do pechowców. Wychodzę wczoraj z roboty i patrzę---oczom nie wierzę. Na tylnym prawym błotniku na tym wytłoczonym rancie nad samym kołem wgniot wielkości kolana z resztkami czerwonego lub bordowego lakieru. Mało mnie szlag nie trafił na miejscu. Nikogo nie ma, nikt nic nie widział. Sprawdzam na monitoringu podglądowym firmy- niestety poza zasięgiem kamer mój hyuiek się znajdował.
Jest teraz już naruszony. Niby niewielkie wgniecenie- blacharz sobie z tym poradzi i pomaluje za jedyne ok 400 zł (już u niego byłem) Ale auto już ma znamie........

Mocno zabolało, że się dupek jakiś nie przyznał..... :evil:  :roll:

firefighter1

  • Gość
[ix35 EL] BUM, TRACH
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Kwiecień 2012, 23:42:14 »
no to piknie, hm czerwony to u mnie jeździ jedna pani czerwoną Hondą i jak widzę to parkowanie to muszę oczy przymknąć. Samochody dla nie których powinny być z kauczuku.

balboa

  • Gość
[ix35 EL] BUM, TRACH
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Kwiecień 2012, 15:09:53 »
Jacek2 - proponuję sprawdzić z innych dni ten monitoring, kolor masz może palant "się" znajdzie. Ponadto skoro wyszedłeś z roboty, nie wierzę, że nikt tego nie widział, tylko siedzi cicho - typowa znieczulica na "krzywdę" innych. Nie znam układu infrastruktury na miejscu, ale często warto "poszperać"...


Przyznam bez bicia, że kwestia obić i tego typu zarysowań to dla mnie bolący temat. Mam nadzieję, że nigdy "nowego" posta w TYM temacie.... nie napiszę. :-?

firefighter1

  • Gość
[ix35 EL] BUM, TRACH
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Kwiecień 2012, 22:39:03 »
No to zaczynają się schody  :-/  miasto ma udział własny do 1000 PLN, a szkoda jest wyceniona na 1051 PLN  :mrgreen: więc z PZU jest 51 PLN a resztę musi zapłacić miasto. Trwają wyjaśnienia pomiędzy sprawcą (miasto) a ubezpieczycielem (PZU), na razie mnie informują.
Muszę czekać.