Autor Wątek: Hyundai TUCSON Nowej Generacji zwycięża w plebiscycie Moto Awards 2020  (Przeczytany 411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Brt

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 693
  • Hyundai TUCSON Nowej Generacji zwycięża w plebiscycie „Auto Świat Moto Awards 2020”
  • Czytelnicy Auto Świat oddali najwięcej głosów na nowego SUV-a Hyundai w kategorii Crossovery i kompaktowe SUV-y
  • Hyundai TUCSON Nowej Generacji jest dostępny na polskim rynku od listopada 2020 roku
Niespełna trzy miesiące po debiucie rynkowym w Polsce, Hyundai TUCSON Nowej Generacji zdobył prestiżową nagrodę w plebiscycie „Auto Świat Moto Awards 2020”, organizowanym przez magazyn Auto Świat.

Głosami czytelników Hyundai TUCSON Nowej Generacji zwyciężył w kategorii Crossovery i kompaktowe SUV-y. W plebiscycie „Auto Świat Moto Awards 2020” nominowanych było 59 samochodów w 9 różnych kategoriach. Głosowaniu poddane zostały modele, których premiera rynkowa lub prezentacja wersji produkcyjnych odbyły się do 15 listopada 2020 roku. Nominowane samochody zebrały łącznie blisko 140 tys. głosów.

Cytat: Michał Dziwulski
Serdecznie dziękujemy za oddane przez czytelników głosy i przyznane wyróżnienie dla Hyundaia TUCSON Nowej Generacji w plebiscycie Moto Awards. Od czasu wprowadzenia na rynek w 2004 roku, Hyundai sprzedał na świecie już ponad 7 milionów sztuk modelu TUCSON. To także najlepiej sprzedający się model Hyundai w Polsce. Premiera TUCSON Nowej Generacji to dla nas kolejny kamień milowy. Awangardowy projekt tego modelu to nie ewolucja, ale rewolucja. Samochód został wyposażony w parametryczne ukryte światła, luksusową przestrzeń wnętrza, innowacyjne, a nawet pionierskie systemy bezpieczeństwa i łączności. TUCSON jest teraz także dostępny w wersji hybrid oraz plug-in hybrid, co oznacza, że cała gama SUV-ów Hyundai dostępna jest ze zelektryfikowanymi napędami. Jesteśmy przekonani, że nowy TUCSON poruszy serca i dostarczy wspaniałych wrażeń z jazdy, a także zadowoli szerokie grono Klientów, tak jak jego poprzednie generacje.
Źródło: www.hyundai.pl