Autor Wątek: [i20 GB] Start/stop możliwe?  (Przeczytany 1650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robertopolo

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 15
Start/stop możliwe?
« dnia: 12 Listopad 2020, 19:05:37 »
Witam drogich forumowiczów. Kilka dni temu kupiłem na wyprzedaży i 20 z czerwca tego roku.  . Fajne auto. I mam pytanie odnośnie systemu start/stop . Ogólnie w zestawie miało tego nie być i niewiem czy jest. . Mam przycisk przy lewarku ręcznego włączający i na desce się zaświeca kontrolka żółta z tym znaczkiem.  Czy to jest właśnie od tego systemu czy tylko jak atrapa? Teraz chyba nie sprawdzę działania bo w instrukcji na necie piszą ,że musi być odpowiednia temperatura na zewnątrz i z tąd moje pytanie czy dołożyli mi czy tylko atrapa.

Offline Robertopolo

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 15
Odp: Start/stop możliwe?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Listopad 2020, 19:51:35 »
Witam drogich forumowiczów. Kilka dni temu kupiłem na wyprzedaży i 20 z czerwca tego roku.  . Fajne auto. I mam pytanie odnośnie systemu start/stop . Ogólnie w zestawie miało tego nie być i niewiem czy jest. . Mam przycisk przy lewarku ręcznego włączający i na desce się zaświeca kontrolka żółta z tym znaczkiem.  Czy to jest właśnie od tego systemu czy tylko jak atrapa? Teraz chyba nie sprawdzę działania bo w instrukcji na necie piszą ,że musi być odpowiednia temperatura na zewnątrz i z tąd moje pytanie czy dołożyli mi czy tylko atrapa.
Udało mi się przetestować i jednak dali mi gratis start/stop. Ciekawe co jeszcze znajdę.

Offline Harun

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 36
Odp: Start/stop możliwe?
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Listopad 2020, 21:42:23 »
Start-stop nie ma nic do temperatury na zewnątrz. Nie jest też żadnym gratisem. Chyba w każdej wersji wyposażenia jest ten system.

Jaka to wersja tego i20?

Offline Chris_M

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 27
Odp: Start/stop możliwe?
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Styczeń 2023, 23:18:38 »
Cytuj
Start-stop nie ma nic do temperatury na zewnątrz.
Ma i to bardzo dużo.
Aby system Start/Stop działał, musi być spełnionych kilka warunków: temperatura na zewnątrz, temperatura silnika oraz zamknięte wszystkie drzwi.
Jeśli któryś z warunków nie jest spełniony (np. jeszcze jest zimny silnik), to system Start/Stop nie będzie działał.