Autor Wątek: i30 FD '09 1.4l "bieda wersja" dołożenie elektrycznych lusterek  (Przeczytany 631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZlyOles

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
i30 FD '09 1.4l "bieda wersja" dołożenie elektrycznych lusterek
« dnia: 09 Październik 2020, 20:38:41 »
Witam. Poszukuje materiałów/schematów jakie dokładnie części mam kupić żeby dołożyć elektryczne, podgrzewane lusterka. Na logikę potrzebuje na pewno elektryczne lusterka (to już mam, tylko nie pamiętam czy 5 czy 7 pin), wiązkę elektryczną w drzwi kierowcy i pasażera, panel sterowania lusterkami/szybami w drzwi kierowcy. Czy coś jeszcze??
Z jakiegoś kalkulatora VIN wyczytałem że mój i30 to produkcja z Czech, a podobno się różnią wtyczkami od Korei. Zastanawiam się też, czy mam wiązkę do lusterek w aucie (czy są przewody w słupkach wyprowadzone czy trzeba w kabinie dorabiać). Szukałem tych informacji i albo nie ma albo dobrze zakopane (dział o i30 przeczytałem cały). Jak by ktoś poratował jakimś schematem z nr części bym był BARDZO ale to BARDZO wdzięczny.
Przy okazji myślę czy nie dołożyć elektrycznych szyb na tyle, bo i tak panel sterowania lusterkami ma do nich przyciski. I tu podobny problem, czy jest wiązka w słupkach drzwi czy trzeba dorabiać... Bo jeśli jest to wystarczy kupić blachę z podnośnikiem, boczek z przyciskiem i wiązkę drzwi (w tej istniejącej są tylko kable do głośników i centralnego zamka).
Jak by ktoś dysponował potrzebnymi częściami i chciał się w to pobawić za rozsądne pieniądze to może byśmy "się dogadali". Rozsądna odległość gdzie bym mógł przyjechać na taki "zabieg" to 200/250 km od Warszawy.
Jak by było potrzeba podaje VIN: TMADB51CAAJ045319.