Autor Wątek: Odgłos przelewania cieczy po odpaleniu i40  (Przeczytany 1358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kabestan

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 37
Odgłos przelewania cieczy po odpaleniu i40
« dnia: 11 Sierpień 2020, 21:04:46 »
Od jakiegoś czas zaraz po odpaleniu auta z lewej strony słychać przelewanie się / zapowietrzoną ciecz. Jak pochodzi na luzie to przelewanie ustaje, jak włączę bieg by ruszyć ponownie na chwilę słychać przelewanie cieczy. Po przejechaniu kilku metrów ustaje. Auto chodzi i jeździ normalnie. Co to może być. Zapowietrzenie na pompie paliwa?

Offline tygrysek13

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 43
Odp: Odgłos przelewania cieczy po odpaleniu i40
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sierpień 2020, 22:51:11 »
Coś było ostatnio robione przy aucie? Jakieś awarie? Usterki?

Offline Kabestan

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 37
Odp: Odgłos przelewania cieczy po odpaleniu i40
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sierpień 2020, 21:38:41 »
Nic poza wymianą filtrów paliwa, oleju, kabinowego i oleju.

Offline krycha

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 43
Odp: Odgłos przelewania cieczy po odpaleniu i40
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Wrzesień 2020, 14:14:38 »
Witam. Mam podobny problem jak kolega ktory zaczal temat. U mnie jest problem z cieplym powietrzem z nawiewow tzn im bardziej w strone pasazera tym chlodniejsze powietrze. Wiem ze mam do wymiany nagrzewnice i wlasnie jakby stamtad te odglosy przelewajacej sie cieczy dochodza. Czy to moze byc wlasnie spowodowane ta nagrzewnica?

Offline Kabestan

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 37
Odp: Odgłos przelewania cieczy po odpaleniu i40
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Marzec 2021, 21:41:44 »
Krycha, zdiagnozowałeś problem skąd odgłos przelewania cieczy? U mnie po wymianie filtra paliwa ustało, więc to jakieś zapowietrzenie na filtrze było.

Offline krycha

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 43
Odp: Odgłos przelewania cieczy po odpaleniu i40
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Czerwiec 2021, 10:22:19 »
Witam. Wiesz co wymieniłem cała nagrzewnice. Autko grzeje jak szalone. Nie ma żadnych odgłosów przelewania cieczy a co najważniejsze nie mam żadnych problemów z poziomem płynu chłodniczego. A wiem że to jest problem u wielu osób tzn gdzieś znikający płyn chłodniczy.

Offline jacekrys

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 36
Odp: Odgłos przelewania cieczy po odpaleniu i40
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Czerwiec 2021, 21:02:29 »
U mnie przyczyna byl zbyt niski stan plynu chlodniczego. Po dolaniu do zbiorniczka przelewanie ustalo