Autor Wątek: Prozba do uzytkownikow ix35 z kluczykiem KeLLys Go  (Przeczytany 1073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grzesiek2208

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 29
Prozba do uzytkownikow ix35 z kluczykiem KeLLys Go
« dnia: 04 Sierpień 2020, 09:57:53 »
Witam koledzy bardzo proszę was o pomoc. Mam ix 35 z kluczykiem kellys go ,dziala on bez problemów zamyka drzwi i otwiera guzikiem na klamce jak i na samym pilocie.  Ostatnio jednak po rozładowaniu bateri w pilocie bylem zmuszony otworzyć drzwi ''mechanicznie'' wysuwanym grotem z kluczyka , jakie zdziwienie moje bylo jak on nie otworzy żadnych drzwi. Musiałem lecieć  do sklepu po baterie do pilota. Dodam tylko ze po otwarciu auta pilotem ,  grotem moge go zamknąć natomiast otworzyć juz nie , w czym jest problem?? PAnowie sprawdźcie czy u siebie możecie otworzyć cale auto grotem 

Offline Ross80

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 24
Odp: Prozba do uzytkownikow ix35 z kluczykiem KeLLys Go
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sierpień 2020, 19:50:39 »
Witam.
Jak odbiorę auto z warsztatu to na pewno to sprawdzę. I napiszę jak to wygląda u mnie.

Offline valandil1

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 17
Odp: Prozba do uzytkownikow ix35 z kluczykiem KeLLys Go
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Sierpień 2020, 19:23:42 »
PAnowie sprawdźcie czy u siebie możecie otworzyć cale auto grotem
Cześć, ja mogę otworzyć grotem przy padniętej baterii.

Offline grzesiek2208

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 29
Odp: Prozba do uzytkownikow ix35 z kluczykiem KeLLys Go
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Sierpień 2020, 13:25:32 »
siemka. Otwierają sie drzwi od kierowcy czy cale auto?? u mnie grotem okazało sie ze mogę otworzyć drzwi od kierowcy ale muszę  najpierw pociągnąć za klamke i trzymać przekręcam kluczyk i otwiera od kierowcy , tez tak macie?

Offline dorwoj

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Odp: Prozba do uzytkownikow ix35 z kluczykiem KeLLys Go
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Wrzesień 2020, 12:13:00 »
Cześć.
U mnie grot otwiera i zamyka bez żadnych kombinacji z klamką drzwi od kierowcy, a centralny zamek otwiera wszystkie drzwi.
Pozdrawiam.