Autor Wątek: Akcja serwisowa i30 2019  (Przeczytany 1490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trenx90

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 11
Akcja serwisowa i30 2019
« dnia: 18 Czerwiec 2020, 20:28:40 »
Witam,

W dniu dzisiejszym odstawiłem swojego i30 do serwisu celem weryfikacji kilku drobnych usterek.
Serwisant poinformował mnie, że moje auto łapie się na akcję serwisową (coś z emisjami spalin) - akcja serwisowa nr HCE20-41-E080-PDE

1) Czy miał ktoś  już taką sposobność skorzystania z tej akcji (o co dokładnie w niej chodzi?)
2) Zauważyłem po przyjeździe do domu, że po wyłączeniu silnika i wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki - wydobywa się specyficzny dźwięk - dokładnie taki jak gdyby wysuwała się płyta z napędu CD (moje auto nie posiada żadnego CD/DVD)  -wcześniej tego nie było - czy ktoś to też ma?
3) Na komputerze (deska rozdzielcza) pojawiła mi się dodatkowa opcja oznaczoną ikonka strzałki w prawo - która informuje mnie, że nawigacja jest niedostępna i mam podłączyć kartę SD. Wcześniej tego też nie było. Ktoś coś ?

Zanim wygłupie się i zwrócę się do serwisu - dajcie znać czy macie coś podobnego.

Offline tomilipin

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 282
Odp: Akcja serwisowa i30 2019
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwiec 2020, 08:34:02 »
Tutaj można sprawdzić, czy wasz Hundai podlega akcji serwisowej: https://www.hyundai.pl/Serwis/Akcje_przywolawcze/
Trzeba wpisać VIN.


Offline trenx90

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 11
Odp: Akcja serwisowa i30 2019
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwiec 2020, 09:14:12 »
Sprawdzałem - nie podlega. Może już w systemie odfajowane że już wykonana akcja.