Forum > i20

[i20 GB] Spalanie stukowe ?

<< < (2/4) > >>

Cytrus:
Sugestie zawsze bardziej niż mile widziane, ale do LSPI nie pasuje mi kilka rzeczy:

- olej jest świeży, wymieniony dosłownie 200 km temu,
- to wolnossące MPI a nie GDI, czy T-GDi.
- paliwo jest raczej z gatunku tych "lepszych".

Generalnie na ten "pomocnik" w ogóle nie patrzę. Co do przyspieszania, to również nigdy mi się nie zdarzyło otworzyć przepustnicy całkowicie. W wolnossącej benzynie nie ma sensu nigdy przyciskać gazu na maksa. Zresztą aktualnie to i tak elektronika reguluje pracę przepustnicy.

Charakterystyka tego silnika jest b. ciekawa. Z jednej strony to MPI bez turbo, więc powinno być całkiem mocne u góry...



...a prawda jest taka, że po 4 tys obrotów moment spada drastycznie.
Zobaczymy czy komputer coś pokaże.

weuek:
Co tu jest ciekawego? Normalny przymulony azjatycki silnik.

Harun:
Uwaga, hejter!;)

Cytrus:
Zgadza się.

Uwaga żart - "Nie ma to jak Octavia 1.4 TSI ;)"

No nic, próbowałem to nagrać telefonem, ale słabo to słychać na nagraniu. Bardziej słychać szum powierza, opon. Podepniemy pod komputer i sprawdzimy. Dam znać !

Harun:

--- Cytat: "Cytrus" ---Zgadza się.

Uwaga żart - "Nie ma to jak Octavia 1.4 TSI ;)"
--- Koniec cytatu ---


Troll, który udziela się na wszystkich forach motoryzacyjnych, które znam i wszędzie smęci.


--- Cytuj ---No nic, próbowałem to nagrać telefonem, ale słabo to słychać na nagraniu. Bardziej słychać szum powierza, opon. Podepniemy pod komputer i sprawdzimy. Dam znać !
--- Koniec cytatu ---


Koniecznie daj znać jak to się wyjaśniło. Co prawda pisałeś o tym, ale jakości paliwa w miarę jesteś pewien?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej