Autor Wątek: Nie świeci prawe światło mijania  (Przeczytany 1661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Łukaszzz

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 16
Nie świeci prawe światło mijania
« dnia: 27 Styczeń 2020, 09:54:18 »
Witam, mam problem z prawym światłem mijania. Początkowo myślałem że żarówka się spaliła, kupiłem nową ale pojawił się problem bo nowa również nie działa, odszukałem jeszcze jakieś dwie stare i również ie działają. Lewe światło mijania świeci bez problemu, światła drogowe, kierunkowskazy zarówno prawe jak i lewe również świecą. Pomyślałem sobie że to może jakiś bezpiecznik ale nie mam pojęcia czy wogóle są bezpieczniki osobno od prawych i lewych świateł mijania. Ktoś ma jakieś sensowne rozwiązanie ???

Offline Zibi.S68

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 271
Nie świeci prawe światło mijania
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2020, 21:06:40 »
Rozumiem, że bezpieczniki sprawdzone i są w porządku bo Hyundai to specyficzne auto kiedyś spaliła mi się żarówka prawa mijania więc sprawa prosta założyłem nową i tu problem połowa zegarów po lewej stronie brak podświetlenia. Po wyminie dwóch żarówek mijania na takie dokładnie takie same wszystko powróciło do normy.

Offline bobekos

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 673
Nie świeci prawe światło mijania
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Styczeń 2020, 10:24:24 »
Była akcja serwisowa w ASO na światła stopu, podjedz i zapytaj czy twój VIN (auto) było robione

Offline GsiTurbo

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 43
Nie świeci prawe światło mijania
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Styczeń 2020, 15:58:10 »
Sprawdź, czy w ogóle masz zasilanie i dobrą masę po prawej stronie.  Problem może być banalny.

Offline sebastian1504

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 21
Nie świeci prawe światło mijania
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Styczeń 2020, 16:45:22 »
Prawdopodobnie padł ci bezpiecznik od prawej strony tez tak mialem tylko ze lewą bezpiecznik masz pod maską chyba 10 jak dobrze pamietam wyjmuj pojedynczo i sprawdzaj czy jest spalony .